Kolejne sukcesy zawodników Lubusza Słubice

• 28.08.2017, 12:47 (aktualizacja 29.08.2017, 12:11)
  • Masz informacje, które mogą nas zainteresować? Zadzwoń 516015650
891_zawody_czak_plichta.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
W trakcie trwania wakacji wiele słyszeliśmy już o zawodnikach Lubusza Słubice. Koniec wakacji przyniósł nam kolejne dobre wieści. Podczas mistrzostw Polski LZS świetnie spisali się Jakub Czak oraz Antonii Plichta, którzy do domu wrócili ze złotymi medalami.

Jakub Czak, który podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży zdobył tytuł wicemistrza Polski juniorów młodszych, uplasował się na pierwszym miejscu w biegu na dystansie 110 metrów przez płotki. Jako jedyny w całej stawce złamał barierę 14 sekund. Zmierzony mu na mecie czas wynosił 13.98 .

Był to również szczęśliwy dzień dla Antoniego Plichty, który wygrał pojedynek na 100 metrów z czasem 11.27 . Dzień później w biegu na 200 metrów na podium uplasował się na drugim miejscu. Uzyskany przez niego czas to 23.21.

Wszystkim zawodnikom Lubusza Słubice życzymy dalszych sukcesów w drugiej części sezonu, a także czekamy na kolejne dobre informacje!