Orlik wicemistrzem prestiżowego Turnieju Gryf Cup !

  • 06.02.2018, 09:24
  • Kaja Regińczuk
Orlik wicemistrzem prestiżowego Turnieju Gryf Cup ! UKS Polonia Słubice
4 lutego drużyna rocznika 2008 prowadzona przez Artura Anioła i Tomasza Górowskiego udała się do Szczecina na prestiżowy turniej ,,Gryf Cup 2018’’.

 W turnieju brało udział 10 zespołów podzielonych na dwie grupy gdzie rozgrywano mecze systemem każdy z każdym . Chłopcy z Polonii Słubice trafili do grupy ,,B’’ gdzie mieli rywalizować z zespołami ze Szczecina . Początek w wykonaniu naszej drużyny nie wyglądał za ciekawie . Drużyna poniosła dwie porażki z drużyną Arkonia Szczecin 0:1 i SALOS Szczecin 0:2 .

Zawodnicy  jednak się nie poddali , wyszli bardzo skoncentrowani na ostatnie dwa mecze grupowe i odnieśli dwa cenne zwycięstwa ze Stalą Szczecin 2:0 i Pogonią II Szczecin 3:0 co dało im 3 miejsce w grupie i rywalizację w ćwierćfinale z UKS 4 Kostrzyn ,która zajęła 2 miejsce w grupie A. Mecz z ekipą z Kostrzyna był  bardzo zacięty i skończył się wynikiem 0:0 po czym o awansie do półfinału zadecydowały  rzuty karne, w których nie było mocnych na  Bramkarza Polonii Słubice i po golu Tymka drużyna zameldowała się w finale ,gdzie czekał na nią mecz z  bojowo nastawiona drużyna Pogoni Szczecin ,która chciała się zrewanżować za porażkę w grupie. Chłopcy w półfinale rozegrali bardzo dobry  mecz i odprawili z kwitkiem rywala 2:1 i jako pierwsi awansowali do wielkiego Finału ,gdzie zaraz po nich także zawitała drużyna Arkoni Szczecin.  

W meczu Finałowym tracimy dwie bramki  i zajmujemy 2 miejsce .Całej drużynie serdecznie gratulujemy .

Kaja Regińczuk

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe