Podsumowanie Mistrzostw Europy K1 2018.

  • 20.02.2018, 09:22 (aktualizacja 20.02.2018, 16:09)
  • Kaja Regińczuk
940_korona_gym_na_mistrzostwach_europy.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
17 lutego dwóch zawodników z Korony Gym Słubice wzięło udział w Mistrzostwach Europy K1 2018.

Podsumowując występy Słubickich zawodników Korony Gym Slubice, można powiedzieć jedno, z roku na rok jest coraz lepiej. Zacznijmy od występu Piotra Szyby z przeciwnikiem z Rosji w ćwierćfinale , walka była bardzo twarda i z wielkim sercem, niestety Piotrek przegrał ją na pkt. po zaciętym boju ! Piotrek po  super debiucie -tak twardą walką zajął  4-5 miejsce w Europie. Następnie odbyły się dwie walki Mateusza Rybickiego,które wygrał  na pkt.Po czym dostaliśmy się do półfinału, czyli 3 walka Mateusza była pełną dominacją. Po drugiej rundzie sędziowie zadecydowali dogrywkę gdzie Mateusz świetnie radził sobie z zawodnikiem z Turcji. Koniec 3 rundy miał zagwarantować finał i minimum strefę medalową, niestety ku zdziwieniu wszystkich zgromadzonych  wygrał przeciwnik(który w finale został mistrzem Europy 2018 w kat 75kg).Jak dodaje trener Radosław ''O to tym niesprawiedliwym werdyktem Mateusz Rybicki z Korona Gym Slubice zostaje 3 w Europie'' .

Warto dodać ,iż występy Słubickich zawodników odbiły się dużym echem w Polsce i w Niemczech , a podczas mistrzostw spływało wiele gratulacji za postępy w walkach . 

Jakie są dalsze plany Korony Gym Słubice ? O tym będą mogli Państwo usłyszeć w trakcie naszej rozmowy z trenerem Radosławem Wiłkojciem, która ukaże się już niebawem .

Kaja Regińczuk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe