Takiego Konkursu jeszcze w Słubicach nie było !

  • 20.02.2018, 14:15 (aktualizacja 20.02.2018, 16:14)
  • Kaja Regińczuk
940_sosir_zaproszenie.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp. z o.o. jest głównym organizatorem konkursu, który polega na zachęceniu jak największej liczby uczestników do wzięcia udziału w formie uczestnictwa lub widza w cyklu imprez sportowych, rekreacyjnych i kulturalnych.

Wszystko rozpocznie się Festynem Rodzinnym na Lodowisku w sobotę 24 lutego, a zakończy Biegiem Niepodległości 11 listopada.Planujemy, że w tym okresie odbędzie się ok. 25 różnych eventów, których organizatorami czy współorganizatorami jest nie tylko SOSiR ale równie zaprzyjaźnione Kluby Sportowe, Stowarzyszenia, grupy nieformalne czy Podmioty Prywatne. Podczas każdego z nich na specjalnej karcie będzie można zbierać specjalne pieczątki (dwie za uczestnictwo i jedną za kibicowanie). Żeby wygrać jedną z prawie 60 bardzo atrakcyjnych nagród rzeczowych trzeba będzie uzbierać minimum 30 pieczątek. Głównymi nagrodami są tygodniowe wczasy zagraniczne dla 4 osób o wartości ok. 10.000 oraz tygodniowe wczasy nad polskim morzem (również dla 4 osób). Komisyjne losowanie zwycięzców odbędzie się 11 listopada w hali przy ul. Piłsudskiego.

Wszystkie informacje zawarte są w Regulaminie w załączeniu. Karty uczestnictwa oraz pieczątki będzie można odbierać podczas każdego eventu w Biurze Zawodów.
 

Kaja Regińczuk

Załączone pliki do pobrania (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe