Dominika Podhajecka - nadzieja lubuskiego TENISA

  • 20.04.2018, 10:54 (aktualizacja 20.04.2018, 11:40)
  • Jakub Krupowicz
957d_tenisistka_dominika_podhajecka.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Z naszą kamerą postanowiliśmy spędzić popołudnie z młodą tenisistką, sprawdzić jak trenuje oraz dowiedzieć się jak to wszystko się zaczęło.

Dominika Podhajecka jest uczennicą klasy 5b Szkoły Podstawowej w Rzepinie. Na pierwszy rzut oka to normalna dziewczynka wchodząca w nastoletni wiek.

Jest zawodniczką Górzyckiego Klubu Tenisowego Smecz w Górzycy, czołową Tenisistką Polski, która od 2017 r. jest powoływana regularnie do kadry Polski Skrzatek U12! Dominika jest nie tylko najlepszą zawodniczką naszego powiatu, czy województwa ale całego makroregionu. To również 4-krotna wicemistrzyni Polski Krasnalek z Puszczykowa i Piotrkowa Trybunalskiego. Z naszą kamerą postanowiliśmy spędzić popołudnie z młodą tenisistką, sprawdzić jak trenuje oraz dowiedzieć się jak to wszystko się zaczęło.

Dominika jest wielokrotną mistrzynią województwa do lat 12 w grze indywidualnej oraz mistrzynią województwa w grze podwójnej. W chwili obecnej popularna „Dominatorka” jest oczywiście najwyżej sklasyfikowaną tenisistką województwa lubuskiego na listach Polskiego Związku Tenisowego PZT - biorąc pod uwagę wszystkie kategorie wiekowe oraz chłopców.

Zapraszamy na materiał video.

Jakub Krupowicz

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Tp
Tp 28.08.2018, 12:29
Prosze nie podawac mylnych informacji.
tenisista
tenisista 28.08.2018, 12:16
Co za bzdury. Chyba Pan nie czyta rankingów. Wszystkie kategorie wiekowe...? Wystarczy spojrzeć na ranking młodziczek, gdzie rok starsze od niej, albo w tym samym wieku sa wyżej sklasyfikowane w lubuskim. Oto link: https://portal.pzt.pl/Ranking.…

Pozostałe