Olśniewaj spojrzeniem z kliniką Brandmed

  • 11.05.2018, 11:16 (aktualizacja 11.05.2018, 14:55)
  • Marta Szymańska-Ptak
963e_brandmed.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Wiele osób odczuwa dyskomfort z powodu nadmiaru skóry na powiekach.  Strach przed zabiegiem chirurgicznym i komplikacjami nie pozwala na podjęcie działań, dzięki którym można czuć się lepiej.

 

W klinice Brandmed osoby, które chcą poprawić swój wygląd mogą skorzystać z zabiegów medycyny estetycznej, takich jak lifting skóry powiek. 

" Skóra powiek jest bardzo cienka, ma około 0,5 mm i niestety starzeje się bardzo szybko. Utrata elastyczności skory powiek i jej rozciągnięcie, opadanie kącików oczu, opadanie brwi, tworzenie się tzw. worków pod oczami i siateczki zmarszczek w tych okolicach powoduje, że twarz traci swój młodzieńczy wygląd..."

Lifting powiek skóry odbywa się dzięki zabiegowi Plexr, który sprawia, że dochodzi do sublimacji naskórka i obkurczania skóry, a to powoduje efekt "otwartego oka" 

"W przypadku PLEXR najbardziej istotnym elementem stało się opracowanie takiego źródła energii, prowokującego powstanie plazmy aby prąd nie przepływał ani przez operatora wykonującego zabieg ani przez pacjenta poddawanego zabiegowi...Procedura polega na wykonywaniu niewielkich punktów na powierzchni skóry poprzez plazmę generowaną z urządzenia PLEXR, każdy w odległości ok 0,5 mm jeden od drugiego, pozwalając zachować perfekcyjną plastyczność w ruchu powieki aż do zakończenia procedury. Każdy z tych uzyskanych punktów powoduje sublimację (odparowanie) powierzchownych korneocytów bez uszkadzania warstwy podstawnej naskórka, bez krwawienia i co najważniejsze, bez powodowania uszkodzenia i nekrozy otaczających tkanek."- czytamy na stronie www.revisage.pl

JAK DŁUGO TRWA ZABIEG?

Zabieg trwa około 30 minut.

JAK DŁUGO UTRZYMUJE SIĘ OBRZĘK?

Czas rekonwalescencji jest  stosunkowo krótki. Zazwyczaj strupki odpadają po 2 do 7 dni. 

JAK CZĘSTO NALEŻY WYKONYWAĆ TAKI ZABIEG?

  W zależności od stopnia opadającej powieki, wykonywane są zabiegi od 1-3, w odstępie co 6 tygodni.

JAK DŁUGO UTRZYMUJĄ SIĘ EFEKTY?

Efekty utrzymują się od 3 do 4 lat.

 

Marta Szymańska-Ptak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ja
Ja 12.05.2018, 16:26
Proszę o koszt całego zabiegu.
Kasia
Kasia 12.05.2018, 10:01
Cena ?
Aga
Aga 12.05.2018, 08:35
Jaka cena?

Pozostałe