Wtorek, 22.01.2019

TELEWIZJA HTS Z DWOMA KRYSZTAŁOWYMI EKRANAMI!

  • 17.05.2018, 09:57 (aktualizacja 18.05.2018 12:36)
  • Kaja Regińczuk
965_pike_hts.mp4
15 maja w Toruniu na uroczystej Gali w czasie Ogólnopolskiej Konferencji Operatorów Komunikacji Elektronicznej i VII Forum Telewizji Lokalnych odbyło się uroczyste wręczenie nagród w konkursie dla Telewizji Lokalnych "TO NAS DOTYCZY". Miło nam poinformować, że nasza telewizja zdobyła I miejsce w kategorii ''News'' oraz I i II miejsce kategorii ''Społecznie wrażliwi'' .

Podczas gali jury podkreśliło, że z roku na rok wybór materiałów jest coraz trudniejszy, bo jakość ich realizacji jest naprawdę na bardzo wysokim poziomie.

Pierwsze miejsce dla naszej telewizji przypadło w kategorii „News” za materiał „Jurek Owsiak skazany w słubickim sądzie”. Nagrodę, wręczoną przez Jerzego Straszewskiego i Ewę Michalską, odebrali Marta Szymańska-Ptak i Mariusz Konopka.

Nagrodę główną, czyli kryształowy ekran udało nam się zdobyć również w kategorii „Społecznie wrażliwi'' za materiał „Rodzina zastępcza”. Tę nagrodę nasi przedstawiciele odebrali z rąk Krzysztofa Grabowskiego oraz Ewy Michalskiej.

W kategorii „Społecznie wrażliwi'' Horyzont TV Słubice zdobyło również drugie miejsce za video „Przemysław Szewieliński''

Zdobyte nagrody są dla nas ogromną mobilizacją i mamy nadzieję, że w przyszłym roku również nie zawiedziemy naszych widzów. Pozostałym telewizjom biorącym udział w konkursie również gratulujemy.

 

Kaja Regińczuk
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe