Wtorek, 22.01.2019

Spotkanie dla przedsiębiorców w Słubicach

  • 5.06.2018, 13:33
  • Kaja Regińczuk
Spotkanie dla przedsiębiorców w Słubicach
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gorzowie Wlkp., działający w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubuskiego wraz z Zachodnią Izbą Przemysłowo-Handlową, zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące możliwości pozyskania wsparcia przez lubuskich przedsiębiorców na działania mające na celu podniesienie innowacyjności firmy, które odbędzie się 7 czerwca 2018 r. w godzinach 10:00 – 13:00 w Słubicach.

Spotkanie kierowane jest do przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą na terenie Słubic i okolicznych gmin.

Podczas spotkania przekazane zostaną informacje dotyczące możliwości pozyskania środków na działalność badawczo-rozwojową, opracowanie i wdrożenie innowacyjnych produktów i usług, możliwość skorzystania z bonów na innowacje oraz wsparcie na podnoszenie kompetencji i kwalifikacji przedsiębiorców i ich pracowników. Omówione zostaną warunki przyznania wsparcia, wskazane zostaną dokumenty, strony internetowe oraz podmioty oferujące unijne środki.

Spotkanie odbędzie się 7 czerwca 2018 r. w godzinach 10:00 – 13:00 w Urzędzie Miejskim w Słubicach, ul. Akademicka 1, 69-100 Słubice.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza „weź udział” zamieszczonego na stronie:

http://rpo.lubuskie.pl/wez-udzial-w-szkoleniach-i-konferencjach/szkolenie-formularz?termId=268969

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny z Lokalnym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Gorzowie Wlkp. pod numerami telefonów: 95 7390-377, -380 , -386, -378.

O udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w spotkaniu jest bezpłatny

Kaja Regińczuk
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe