Nie czekaj ze zdrowiem do września!

  • 04.07.2018, 10:33 (aktualizacja 05.07.2018, 14:15)
  • Kaja Regińczuk
979e_brandmed.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Wakacje w pełni, wszyscy myślimy już tylko o tym dokąd się udać, by wypocząć. Centrum Medyczne Brandmed jednak nie próżnuje i ma dla Państwa wakacyjne przesłanie „Nie czekaj ze zdrowiem do września!”. Lato to dla kliniki nie sezon ogórkowy, wręcz przeciwnie, specjaliści nie ustają w wysiłkach, by dbać o nasze zdrowie i właśnie w wakacje proponują nowe zabiegi rehabilitacyjne, w tym między innymi masaż tkanek głębokich.

Nowością jest także zabieg igłoterapii lub inaczej mówiąc suche igłowanie.

Suche igłowanie polega na wprowadzeniu bardzo cienkiej igły bezpośrednio do mięsniowo-powieziowych puktów spustowych. Przed przystąpieniem o nakłucia, terapeuta palpacyjnie przeprowadza badaniem które ma na celu zlokalizowanie napiętego pasma.

 Fizjoterapeuta dobiera długość i grubość igły, odpowiednio dobraną do stanu pacjenta, a następnie wprowadza ją w skórę. Pacjent poczuje tylko niewielkie ukłucie. Dla uzyskania optymalnego efektu suche igłowanie powinno być łączone z terapią manualną i ćwiczeniami. 

Proponowane nowości w zabiegach są idealnym uzupełnieniem terapii, które niezmiennie cieszą się zainteresowaniem pacjentów ze względu na ich dużą skuteczność w leczeniu bólu czyli terapia manualna i drenaż limfatyczny.

Innym proponowanym rodzajem masażu jest drenaż limfatyczny.

Nie czekaj ze zdrowiem do września, klinika Brandmed zadba o Twoje zdrowie także w wakacje!

Kaja Regińczuk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe