Czwartek, 21.02.2019

MAJALAND – BAJKOWA FABRYKA UŚMIECHU– OTWARCIE JUŻ 29 WRZEŚNIA

  • 5.07.2018, 11:38 (aktualizacja 05.07.2018 11:47)
  • Jakub Krupowicz
979d_majalandhd.mp4
Już 29 września otwieramy niesamowity Park Rozrywki, jakim jest Majaland Kownaty. Jest to pierwsza część inwestycji, która powstaje w miejscowości Kownaty w gminie Torzym. Majaland Kownaty to pierwszy w Polsce całoroczny, tematyczny park rozrywki oparty na postaciach Pszczółki Mai, Heidi i Wica Wikinga. Projektem zarządza belgijska firma Plopsa, właściciel 7-miu już Parków Rozrywki na terenie całej Europy. Inwestorem jest holenderska firma Momentum Capital, która jest właścicielem 207 ha w Kownatach.

W Majaland znajdą się atrakcje dla całych rodzin! Są tu zjeżdżalnie, karuzele, place zabaw, roller coster, restauracja i punkty gastronomiczne oraz miejsca do spotkań biznesowych. Park jest podzielony na 2 strefy - zewnętrzną i wewnętrzną. Ta pierwsza będzie czynna od wczesnej wiosny do później jesieni, natomiast teren hali będzie czynny 365 dni w roku.

Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać


Kampania rekrutacyjna ruszyła! Poszukujemy zmotywowanych osób, które chciałyby pracować przy  tym wyjątkowym projekcie i nie boją się wyzwań, a swoim zaangażowaniem wspólnie z nami będą budować bajkowy świat.

Park rozrywki Majaland to fabryka uśmiechu! Jesteśmy po to, żeby dawać radość dzieciom. W związku z tym bardzo ważne jest, aby miejsce pracy, które tworzymy, było pełne rodzinnej atmosfery.

Jakub Krupowicz
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe