Czwartek, 21.02.2019

Dzieci z powiatu słubickiego pojadą na „Wakacje z Muszkieterami”

  • 12.07.2018, 12:50
  • Kaja Regińczuk
Dzieci z powiatu słubickiego pojadą na „Wakacje z Muszkieterami”
Dzięki III edycji akcji charytatywnej ,,Wakacje z Muszkieterami" czworo dzieci z powiatu słubickiego wyjedzie 15 lipca na bezpłatne kolonie do Puszczy Kampinoskiej.

Letni wypoczynek jest finansowany przez właścicieli sklepów Intermarché i Bricomarché, zaangażowanych w charytatywną działalność
pomysłodawcy wyjazdów - Fundacji Muszkieterów. Łącznie w akcji weźmie udział 750 dzieci z całej Polski, w wieku 8-14 lat. Ambasadorką "Wakacji z
Muszkieterami" jest medalistka olimpijska, Sylwia Gruchała, a honorowy patronat objął Rzecznik Praw Dziecka.

Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać

Dzięki Fundacji Muszkieterów grupa dzieci z powiatu słubickiego rozpocznie 15 lipca wypełnione licznymi aktywnościami wakacje w Puszczy Kampinoskiej. Atrakcyjny program zapewnia podopiecznym Fundacji rozwój umiejętności naukowych, artystycznych i sportowych. Mali Muszkieterowie odwiedzą również Warszawę, dla niektórych z nich będzie to pierwsza wizyta w stolicy Polski. Na trasie zwiedzania znajdują się m.in. Pałac Kultury i Nauki, Centrum Nauki Kopernik i PGE Narodowy.

−Każde dziecko zasługuje na niezapomniane wspomnienia z wakacji oraz odpoczynek po roku szkolnym. Jest to niezwykle ważne dla rozwoju dziecięcej ciekawości i kreatywności. Wizyta w Warszawie oraz Puszczy Kampinoskiej to dla podopiecznych Fundacji niepowtarzalna okazja zawarcia nowych przyjaźni czy też odkrycia swoich pasji- mówi Sylwia Gruchała , ambasadorka „Wakacji z Muszkieterami”.

Przez trzy lata, dzięki właścicielom sklepów Intermarchè i Bricomarchè oraz Fundacji Muszkieterów, już blisko 3000 potrzebujących dzieci wyjechało na wymarzone wakacje. Tegoroczna edycja projektu obejmie około 750 podopiecznych Fundacji Muszkieterów w całej Polsce. Kolonie potrwają aż do początku września. W sumie zaplanowano 8 turnusów.

Fundacja Muszkieterów podjęła współpracę z fundacjami, stowarzyszeniami, domami dziecka, szkołami oraz lokalnymi instytucjami miejskimi, aby zapewnić uczniom wypoczynek po roku pełnym szkolnych wyzwań.

www.wakacjezmuszkieterami.pl

facebook.com/FundacjaMuszkieterow/

Kaja Regińczuk

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe