Spektakl "Casting. Finał" - zaproszenie

  • 10.09.2018, 13:52 (aktualizacja 10.09.2018, 22:18)
  • Jakub Krupowicz
998_smok_spektakl_zapowiedz.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Jak zostać współczesną celebrytką/celebrytą? Jaką drogą dotrzeć na teatralną scenę, na kinowy ekran? - Te pytania z całą pewnością nurtują dzisiaj, a i również od dawna, wielu młodych ludzi.

Każdego roku na wydziały aktorskie szkół teatralnych pragnie zdawać egzamin coraz więcej chętnych, do ról w serialach, filmach fabularnych i spektaklach teatralnych.

„Z pozycji doświadczonego człowieka teatru (od ponad 40 lat jestem aktorem polskiej sceny) pragnę w projekcie, zatytułowanym „Casting.Finał” pokazać początek tej drogi, podstawowy rytuał, który przejść musi każda przyszła gwiazda teatru i filmu. Jako miejsce tych zmagań ze sobą i swoimi marzeniami wybrałem Słubice i SMOK-a, ponieważ moim zdaniem, rzecz dotyczy każdego miejsca w Polsce”  - mówi Mariusz Puchalski, autor sztuki i reżyser przedstawienia.  

Serdecznie zapraszamy marzących.

Mariusz Puchalski (ur. 1953 r.) jest aktorem i reżyserem teatralnym. Ukończył studia na Wydziale Aktorskim PWSFTviT w Łodzi. Pracował w Teatrze Polskim we Wrocławiu, Teatrze Polskim w Bydgoszczy, i Teatrze Polskim w Poznaniu. Od 25 lat jest aktorem Teatru Nowego w Poznaniu. Obecnie realizuje premierę swojej sztuki w Słubickim Miejskim Ośrodku Kutury.


Casting. Finał.

Adaptacja, reżyseria: Mariusz Puchalski
Video: Krzysztof Blok
Obsada: Mariusz Puchalski, Kamila Puchalska, Józef Piechowiak
Konsultacja muzyczna: Jacek Skowroński
Światło: Roman Boryczka
Dźwięk: Piotr Tamborski

Jakub Krupowicz

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe