Słubice na chwilę zamienią się w Nowy York!

  • 18.09.2018, 19:16 (aktualizacja 18.09.2018, 19:28)
  • Jakub Krupowicz
Słubice na chwilę zamienią się w Nowy York!
Wszystko to za sprawą koncertu, który odbędzie się w ramach nowego cyklu imprez MBB Logistics Music Night. Do Słubic przyjedzie zdobywca nagród GRAMMY - Keyon Harrold.

MBB Logistics Music Night - Keyon Harrold, Sylwester Ostrowski + Pharoahe Monch, ABEL i inni
Dołącz do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/296284607856000/

DATA: 7.10.2018 (niedziela)
MIEJSCE: PROWINCJA/SMOK (Słubice)
START: 19.00
BILETY:
Przedsprzedaż: 50 PLN
W dniu koncertu: 60 PLN
Bilety dostępne niebawem w klubie Prowincja

Na scenie:
Keyon Harrold
Sylwester Ostrowski SO Jazz,
Pharoahe Monch,
ABEL,
Jermaine Holmes

...i inni

ORGANIZATORZY:
MBB Logistics
J.Entertainment
PROWINCJA
Słubicki Miejski Ośrodek Kultury


MEDIA:
HTS Słubice
Słubice24.pl
Nasze Slubice PL / www.slubickie.info


------info------
MBB Logistics zaprasza na wydarzenie muzyczne jakiego dawno w naszym mieście nie było. 7 października do naszego miasta przyjedzie wyjątkowy artysta. Keyon Harrold z nowym albumem rusza w jesienną trasę po Polsce! Wystąpi z nim współtwórca płyty Sylwester Ostrowski oraz goście.

Jeden z najbardziej cenionych amerykańskich trębaczy wraca do Polski na jesienną trasę koncertową promującą jego najnowszy album. Płyta „When You Are Here” ukaże się pod koniec września nakładem Wydawnictwo AGORA. To wspólny projekt Keyona Harrolda, polskiego saksofonisty Sylwestra Ostrowskiego i dowodzonego przez nich zespołu Culture Revolution. Na koncertach wystąpią z nimi goście. 

„When You Are Here” to projekt iście światowy, którego celem jest tworzenie muzyki ponad wszelkimi granicami. Zespół pod przywództwem Harrolda i Ostrowskiego łączy na płycie w mistrzowski i wyszukany sposób jazz, hip hop, nowoczesny R’n’B. Wśród gości na płycie usłyszymy uznanego amerykańskiego rapera Pharoahe Moncha, Jermaine Holmesa (znanego ze współpracy z D’Angelo), oraz silną reprezentację polską: Paulinę Przybysz, Abla i Agę Czyż. 

Keyon Harrold jest zdobywcą dwóch nagród Grammy a jego kariera jest godna iście hollywoodzkiego scenariusza. Współpracował z tuzami współczesnej muzyki, jak Jay-Z, Beyonce, Maxwell, Common, Gregory Porter, Mac Miller czy D’Angelo. Jesienią 2017 roku ukazał się jego album „The Mugican”, z którym kilkukrotnie odwiedził Polskę, grając dla wyprzedanych sal. 

Sylwester Ostrowski jest zaś rzadkim przypadkiem w polskim świecie artystycznym. Z sukcesami łączy rolę muzyka – saksofonisty jazzowego z animacją kultury, w tym tworzeniem festiwalu Szczecin Jazz. Nagrał płytę z gwiazdą jazzowej wokalistyki Deborah Brown i koncertował u boku takich tuzów gatunku jak Bobby Watson, Wynton Marsalis i Keyon Harrolda.

 

Jakub Krupowicz

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe