Sobota, 23.02.2019

OSTATNIA PLENEROWA WYCIECZKA W RAMACH AKADEMII MAŁEGO LEŚNIKA ZA NAMI

  • 2.10.2018, 08:24
  • Kaja Regińczuk
OSTATNIA PLENEROWA WYCIECZKA W RAMACH AKADEMII MAŁEGO LEŚNIKA ZA NAMI Damian Utracki
W minioną niedzielę, 30 września odbyła się ostatnia, plenerowa wycieczka zorganizowana w ramach tzw. Akademii Małego Leśnika prowadzonej przez Koło Regionalistów w Rzepinie, Nadleśnictwo Rzepin, Technikum Leśne w Starościnie oraz Miejski Dom Kultury w Rzepinie.

Kolejny raz poza samą organizacją sukcesem okazała się frekwencja uczestników, którzy przybyli bardzo licznie, bo aż w grupie blisko 60 osób. Łaskawe także okazały się tym razem warunki pogodowe. Po przybyciu na miejsce, przy świetlicy wiejskiej w Gajcu uczestników powitał koordynator Akademii Małego Leśnika Damian Utracki dziękując jednocześnie serdecznie za pomoc w organizacji wycieczki Pani Annie Gandeckiej z Nadleśnictwa Rzepin, Pani Annie Borowskiej – sołtys sołectwa Gajec oraz Panu Andrzejowi Borowskiemu – Leśniczemu Leśnictwa Zielony Bór. Następnie wszyscy udali się na pieszą ok. 1,5 godzinną wyprawę do lasu w poszukiwaniu grzybów i innych darów natury.

Już dziś serdecznie zapraszamy na ostatnie kończące i podsumowujące Akademię Małego Leśnika spotkanie, które odbędzie się we wtorek 16 października 2018r. o godz..16.30 w siedzibie Nadleśnictwa Rzepina przy ul. Puszczy Rzepińskiej 11.

Bardzo prosimy o potwierdzenie udziału w wyżej wymienionym spotkaniu u koordynatora Akademii Damiana Utrackiego: 608 750175 / [email protected]

(Info.pras.Damian Utracki)

Kaja Regińczuk
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe