Czwartek, 27.06.2019

Wystawa kalendarza Galerii OKNO i akcent charytatywny

  • 04.01.2019, 09:34 (aktualizacja 04.01.2019, 11:00)
  • Kaja Regińczuk
okno_zaproszenie.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
11.01.2019 r. o godz. 18:00 w galerii OKNO odbędzie się wystawa fotografii ilustrujących tegoroczny kalendarz z Galerii OKNO. Każdy kto wrzuci datek do puszki hospicjum Św.Wincentego a’Paulo w Słubicach otrzyma kalendarz.

Od pewnego czasu tradycją Galerii OKNO stało się wydawanie artystycznych kalendarzy ilustrowanych fotografiami, które uczestnicy grupy fotograficznej AKFA wykonywali na wspólnych spotkaniach, inspirując siebie nawzajem. W tym roku jest to kalendarz wypełniony pełnymi poetyki fotogramami i luksografiami. Dedykowany jest Hospicjum Domowemu Św.Wincentego a’Paulo w Słubicach, aby wesprzeć ich misje, doceniając serce i zaangażowanie jakim obdarowują swoich podopiecznych,a przede wszystkim dać szanse na ukojenie chorym zgodnie z hasłem które im towarzyszy: „…Dobro chorego i jego rodziny jest wartością najwyższą…” 

Autorki i autorzy prac: Agnieszka Dubacka, Witold Cholewa, Tymon Golubski, Joanna Korbus, Natalia Janczycka, Sławomir Janicki, Katarzyna Kochańska, Karolina Konczyńska, Emilia Kusz, Klaudia Kwiecińska, Anna Łysiak, Beata Łysiak, Kaja Mierzejewska, Dariusz Olechno, Liwia Pawłowska, Halina Samsonowicz, Marzena Tatarska, Agnieszka Woźna, Marta Zaporowska. Prowadzili i inspirowali: Anna Panek-Kusz i Tomasz Fedyszyn.

Kaja Regińczuk
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe