Rejestratorki z Centrum Medycznego Brandmed udzielą Państwu wszelkich informacji

  • 21.01.2019, 08:52 (aktualizacja 22.01.2019, 14:57)
  • Kaja Regińczuk
1036_brandmed_recepcja.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Już niejednokrotnie mieliście Państwo okazję poznać Centrum Medyczne Brandmed i jego zespół, począwszy od lekarzy, przez fizjoterapeutów i innych specjalistów. Dziś chcielibyśmy przedstawić personel, z którym spotkacie się Państwo już u progu naszego Centrum.

Brandmed umożliwia wiele wygodnych sposobów obsługi spraw pacjentów. Jak można się skontaktować z Centrum Medycznym Brandmed? Odpowiedź znajdziecie Państwo w materiale.

 By stale usprawniać obsługę pacjentów staramy się wprowadzać różnego rodzaju rozwiązania organizacyjne, począwszy już od stanowiska rejestracji pacjentów.

Zapraszamy Państwa do korzystania z pomocy naszych rejestratorek medycznych, do zadawania pytań i do odwiedzenia naszej placówki osobiście. W rejestracji uzyskacie Państwo także informacje na temat naszej oferty. 

Obecnie w Centrum Medycznym Brandmed możecie Państwo skorzystać z usług specjalistów: m.in. ortopedów dermatologów, neurologów, kardiologów, urologów, oraz szerokiej gamy zabiegów fizjoterapeutycznych, a także badań diagnostycznych.

 Przypominamy również, że w ramach ubezpieczenia w AOK Nordost wizyty u wybranych specjalistów oraz zlecona rehabilitacja i badania odbywają się bezgotówkowo.

 Oprócz konsultacji lekarskich zapraszamy także na konsultacje fizjoterapeutyczne, przypominamy o cotygodniowej promocji- 5 pierwszych osób które zgłoszą się na taka konsultacje otrzyma ją za darmo.

 Terapeuta służy pomocą w doborze leczenia: terapia manualna, masaż, drenaż limfatyczny, kinesiotaping i wiele innych możliwości.

 Oferujemy również dogodne pakiety na zabiegi: pakiet zdrowy kręgosłup, zdrowe ciało, na zabiegi magnetostymulacji, zapraszamy do sprawdzenia na miejscu, korzystnych co chwilę, nowych promocji.

 Niezmiennie polecamy masaże upiększające u kosmetologa jest to jedna z najlepszych metod na odprężenie ciała,

 dzięki niej poprawia się wygląd skóry oraz samopoczucie. Odpowiedni przyspieszy odchudzanie, inny zbawiennie wpłynie na wzmocnienie mięśni i stawów. W ofercie posiadamy zarówno masaże relaksacyjne, jak i odchudzające, a wśród nich masaż liftingujący twarzy oraz masaż modelujący ciało (antycellulitowy).

Rozwijamy dermatologie estetyczną, która kładzie nacisk na działania profilaktyczne dotyczące ochrony i starzenia się skóry, stosowane są zabiegi odmładzające i rewitalizujące, a także odżywiające skórę. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zabiegów dermatologii estetycznej, jakie oferujemy dla Państwa! Ponadto posiadamy zajęcia dodatkowe: joga i cross fit - grupy są nadal otwarte. 

Zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty Centrum Medycznego Brandmed.

 

Kaja Regińczuk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe