Czwartek, 22.08.2019

Centrum mieszkalne z opieką zdrowotną czyli ASB we Frankfurcie nad Odrą

  • 24.01.2019, 08:22 (aktualizacja 24.01.2019, 16:09)
  • Kaja Regińczuk
1037_brandmed_asbok.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
W samym sercu miasta Frankfurt nad Odrą, po trwającym jedynie rok remoncie, powstało centrum mieszkalne z opieką zdrowotną. Na około 5000 m² powierzchni użytkowej powstała oferta, uwzględniająca w szczególności potrzeby osób starszych wymagających opieki. Otwarcie centrum ASB miało miejsce przed tygodniem. Wzięło w nim udział wielu gości, którzy na co dzień angażują się w rozwój medycyny transgranicznej.

Oprócz 40 mieszkań będących do dyspozycji, w budynku znajduje się centrum opieki zdrowotnej. Pracują tam lekarze wielu specjalności takich jak lekarze medycyny ogólnej, ortopedii, chirurgii, oddział zabiegowy jednego dnia, ginekologia oraz gabinety anestezjologii i terapii przeciwbólowej. Te ośrodki opieki zdrowotnej uzupełniane są przez gabinety fizjoterapii, ergoterapii zwanej też terapią zajęciową, oraz gabinety sportu i rehabilitacji, a także ośrodek opieki dziennej. Na parterze znajduje się apteka oraz sklep medyczny.

Centrum ASB wytycza kierunek działania na przyszłość, zgodnie z mottem "wszystko pod jednym dachem" oraz dostępem do usług medycznych na tym samym poziomie zarówno dla Niemców jak i Polaków. 

Chętnie zaprezentujemy Państwu nasz ośrodek osobiście, serdecznie zapraszamy na Heilbronner Str. 24 we Frankfurcie. 

Kaja Regińczuk
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe