Zdolna, mądra i utalentowana, czyli Nadia Oleszczuk uczennica Rzepińskiego Liceum

  • 30.12.2018, 14:29 (aktualizacja 02.04.2019, 12:40)
  • Kaja Regińczuk
1039_nadia.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Zdolna, mądra i utalentowana, czyli Nadia Oleszczuk uczennica Rzepińskiego Liceum, o której osiągnięciach warto mówić bardzo głośno! Skąd chęci do nauki?

Z sukcesów Nadii bez wątpienia dumna jest Dyrektor Zespołu Szkół Licealnych w Rzepinie oraz wychowawczyni uczennicy. 

Oprócz osiągnięć w nauce Nadia zajmuje się również gimnastyką artystyczną, którą trenuje od najmłodszych lat, zaczynając naukę pod okiem trenerki Pani Joanny Tabaki i  kontynuując w Atelier tanecznym Janicka Patrycja. Jak łączy naukę z gimnastyką?  

Zważając na to, że uczennica jest już w ostatniej klasie, zapytaliśmy o jej plany na przyszłość, które nie ukrywając są bardzo ambitne. 

Życzymy dalszych sukcesów i realizacji postawionych sobie celów. 

Kaja Regińczuk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

gzk
gzk 30.11.2020, 11:01
Inteligentna? Posłuchajcie jakie to dziecko bzdury wygaduje!
wiki
wiki 26.11.2020, 21:49
Da radę po lewackiej stronie mocy, polecam wywiad w radiu ZET. Sama inteligencja bije z tej osóbki. Zachłysnęła się w stolicy "wielkim światem". Nadia Oleszczuk ze „Strajku Kobiet” niedawno wyznała, że poszła do pracy w knajpie wegańskiej, ale było za ciężko i wytrzymała jeden dzień. Najwyraźniej uznano, że w związku z tym będzie idealną „ekspertką” od sytuacji na rynku pracy. Ogólnopolski Strajk Kobiet przedstawił pierwsze efekty pracy powołanej w październiku Rady Konsultacyjnej. W jej skład weszła też Oleszczuk, choć nie od razu. Miejsce zostało jej odstąpione przez Jana Zygmuntowskiego, wykładowcę Akademii Leona Koźmińskiego, a prywatnie partnera pani Oleszczuk.
Konrad
Konrad 26.11.2020, 21:05
Każdemu kto nie pracuje i jest młody dać zasiłek? To ja pójdę dalej niech NIKT w Polsce nie pracuje i dostaje zasiłek! Tylko ciekawe skąd na te zasiłki będzie???
34rt65
34rt65 06.11.2020, 21:58
"- Yyyy, że… Przepraszam bardzo. Z tym, że boi się wyjść na protest? Rozumiem… Są policyjne zatrzymania, jest pandemia… Każda kobieta ma prawo do swojego wyboru"

Dziewczyna cały czas się jąka, nie ogarnia o co Lubecka ją pyta. Następnie myśli, że odpowiedziała dobrze, a jednak została zaorana :)))
ciemnymoher
ciemnymoher 06.11.2020, 16:21
Rozumiem, że "ciało pedagogiczne" pożal się Boże, z LO w Rzepinie jest jeszcze bardziej dumne ze swojej wychowanki prymuski po jej sukcesach w radzie konsultacyjnej strajku kobiet, a osiągnęło nirwanę po jej wywiadzie w radiu zet. Wywiad zestawiony z działalnością na rzecz "dekomunizacji" ulic w Rzepinie i nadanie imienia miejscowego proboszcza jednej z ulic, świadczy albo o bezdennej głupocie prowincjuszki, której całkowicie przewrócił w głowie krótki pobyt w stolicy, albo o absolutnym cynizmie i zupełnym braku skrupułów całkowicie amoralnej, bardzo młodej osoby, która postanowiła za wszelką cenę zrobić karierę polityczną. To przerażające jakie młode kadry wam rosną lewaki. Nadzieja w tym, że w następnym kroku przeforsują obowiązkową eutanazję dla was starych, bezużytecznych już komuchów. Co wam się należy, jak psu miska.
Ewa
Ewa 06.11.2020, 09:10
Posłuchajcie wywiadu z ta dobrze zapowiadajaca sie , mądra dziewczyna
Oczy szukają rozumu
ciemnymoher
ciemnymoher 06.11.2020, 16:24
Pozory mylą. Ona jest głupia, ale jednocześnie cyniczna, amoralna i sprytna. Takie robią karierę.
Jan N.
Jan N. 05.11.2020, 19:05
Tak dobrze się zapowiadała a skończyła w Radzie Lampartów i Hien
Aga
Aga 06.04.2019, 12:55
Nadia Oleszczuk zdobyła tytuł FINALISTY 60 Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym?????
Łukasz
Łukasz 01.02.2019, 16:42
Taka dziewucha na pewno wszędzie się dostanie i dużo osiągnie, samych sukcesów dla niej : ))))))

Pozostałe