Dzień Otwartych Drzwi w Centrum Medycznym Brandmed

  • 27.03.2019, 08:34 (aktualizacja 27.03.2019, 15:38)
  • Kaja Regińczuk
1054_05_sr_brandmed.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
W sobotnie popołudnie odbył się Dzień Otwartych Drzwi, zorganizowany wspólnie przez Centrum Medyczne Brandmed i AOK Nordost

W trakcie można było skorzystać z konsultacji przy stanowiskach Brandmedu, AOK Nordost, Parku Rozrywki Majaland Kownaty, Laboratorium IMD, Sklepu Medycznego Reha-Tech, Centrum Medycznego ASB.

Na miejscu można było: zobaczyć i wypróbować na czym polegają zabiegi rehabilitacyjne które oferuje Brandmed, porozmawiać z lekarzami przyjmującymi w klinice, dowiedzieć się o możliwościach leczenia w Polsce na podstawie karty ubezpieczeniowej AOK Nordost, zbadać sobie poziom cukru oraz zmierzyć ciśnienie, dla dzieci zapewniono moc atrakcji i zabaw z animatorem, kolejka do malowania twarzy, tatuaży czy do zamykania w bańce mydlanej nie malała. 

Dużym zainteresowaniem cieszył się udział w konkursie, w którym rozdano atrakcyjne nagrody w postaci biletów na mecze Bundesligi, biletów wstępu do Majalandu, voucherów na darmowe badania laboratoryjne i wiele innych. 

W imieniu Centrum Medycznego Brandmed dziękujemy Państwu za liczne przybycie, a wszystkim partnerom i współorganizatorom za ufundowanie wspaniałych nagród! 

Kaja Regińczuk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe