Czwartek, 22.08.2019

Znamy nazwiska nowych sołtysów z naszej gminy!

  • 23.04.2019, 10:00
  • Jakub Krupowicz
Znamy nazwiska nowych sołtysów z naszej gminy!
W Gminie Słubice zakończyły się wybory sołtysów i rad sołeckich na lata 2019-2024.
Pełna lista:
 
Drzecin:
Ryszard Świderski
Członkowie rady sołeckiej:
1. Ilona Nowaczewska
2. Paweł Kaczmarczyk
3. Anna Ginter
4. Natalia Nowak
5. Andżelika Menartowicz
 
Golice:
Rafał Mazurek
Członkowie rady sołeckiej:
1. Dorota Walczak
2. Anna Gasiewicz
3. Anna Stań
4. Małgorzata Sibilska
5. Beata Wesoła
6. Elżbieta Mierzejewska
7. Dawid Wieczorek
 
Kunice
Ewa Guzik
Członkowie rady sołeckiej:
1. Justyna Gałek
2. Anna Fedorowicz
3. Marta Jędrzejczak
4. Grażyna Seweryn
5. Sylwia Bąkowska
 
Kunowice:
Paweł Sokołowski
Członkowie rady sołeckiej:
1. Kamila Duer
2. Beata Szydlik
3. Andżelika Szczerbo
4. Krzysztof Zieniewicz
5. Józef Kwiatkowski
 
Lisów
Andrzej Zbrożek
Członkowie rady sołeckiej:
1. Tomasz Pietrow
2. Mirosław Kuśmierek
3. Iwona Zbrożek
4. Łukasz Świetliński
 
Nowe Biskupice
Zbigniew Ziętek
Członkowie rady sołeckiej:
1. Paweł Hrycaj
2. Magdalena Jezierska
3. Iwona Potaszkiewicz
4. Alan Matejkowski
 
Stare Biskupice
Sylwia Wieliczko
Członkowie rady sołeckiej:
 
1. Dorota Wieliczko
2. Krzysztof Baranowski
3. Wiesław Sidorowicz
 
Nowy Lubusz
Jonatan Stawarski
Członkowie rady sołeckiej:
1. Mariusz Tomasz Pawłowski
2. Dorota Białas
3. Sławomir Kołowiecki
4. Halina Prusinowska
5. Dariusz Leszcz
 
Pławidło
Sylwia Lisiak
Członkowie rady sołeckiej:
 
1. Kamila Sąpór
2. Dorota Załęska
3. Andrzej Lisiak
4. Oksana Gościk
 
Rybocice
Jerzy Siedlarz
Członkowie rady sołeckiej:
1. Grzegorz Majewski
2. Grzegorz Cały
3. Danuta Banaszak
4. Dariusz Kasprzak
5. Monika Wieczorek
 
Świecko
Henryk Gocki
Członkowie rady sołeckiej:
1. Elżbieta Stranz
2. Robert Stranz
3. Sylwia Cor
4. Zenona Gira
5. Artur Pankowski
Jakub Krupowicz
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe