Czwartek, 22.08.2019

Kurator Sztuki Jarosław Pijarowski odwiedził uczniów ULO

  • 17.05.2019, 11:23 (aktualizacja 17.05.2019, 13:24)
  • Kaja Regińczuk
1068_06_pt_lo_cp.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
W piątek 17 maja, Jarosław Pijarowski m.in. Kurator Sztuki odwiedził Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące.

Podczas spotkania z uczniami ULO odbyły się wykłady i warsztaty na temat muzyki, sztuki i wielu innych ciekawych tematów. 

Kim Jest Jarosław Pijarowski? 

Jarosław Pijarowski (ur. 18 grudnia 1971) – polski twórca awangardowy, wykładowca, kurator sztuki, założyciel Teatru Tworzenia. Zajmuje się muzyką współczesną, poezją, fotografią, sztukami plastycznymi oraz tworzeniem widowisk teatralno-muzycznych.

Kaja Regińczuk
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (21)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

zeja
zeja 31.07.2019, 13:47
"ARTYSTA" Jarosław Pijarowski pokazał tym biednym uczniom zastosowanie programu Photoshop w życiu CZYLI
jak OSZUKAĆ odbiorcę
Panie J. Pijarowski Pan to najlepiej potrafi
becia
becia 31.07.2019, 12:43
Jarosław Pijarowski ma wielkie EGO i zerową wiedzę.
Bazuje tylko na pomysłach i wiedzy innych artystów.
Pijarowski = PIJAWKA
oskar
oskar 31.07.2019, 12:29
Pan Jarosław Pijarowski podobno ukończył zarządzanie zasobami ludzkimi i WOZI się na znamienitych nazwiskach ludzi, którzy całe życie ciężko pracowali na uznanie w kraju i poza jego granicami jak choćby
Pani prof. Abakanowicz. Pijarowski pstryknął parę fotek w pracowni Pani Profesor i uważa się za światowego artystę. Wozi się z wystawami po
Londynie, Paryżu, Nowym Jorku pokazując swoje fotki z pracowni PANI PROFESOR. Pijarowski = PIJAWKA
wiki
wiki 31.07.2019, 09:47
Pan Jarosław Pijarowski 24 lata temu (a nie jak twierdzi 30 lat temu) zrobił zdjęcie szyny z jadącego pociągu i przy znacznym wsparciu i układach znajomych bydgoskich artystów wstawił to zdjęcie do galerii. Pan Jarosław Pijarowski niewiele sobą prezentuje. Bez wsparcia znajomych, którzy aby coś osiągnąć pokończyli szkoły artystyczne Pan Jarosław znaczy tyle co nic.
seba
seba 31.07.2019, 09:35
pamiętam jak Jarek Pijarowski 30 lat temu sprzedawał książki przy straganie ulicznym. Potem były perfumy, kasety, płyty cd którymi handlował. Ten handel to była taka mała działalność artystyczna Jarka Pijarowskiego której 30 lecie świętuje
Marta
Marta 01.07.2019, 17:14
Jarek a zaśpiewaj. Zobaczymy co potrafisz
Oj Jarek no
Renata
Renata 01.07.2019, 16:34
Toć ten typ skończył zarządzanie nie ma pojęcia o muzyce to jakaś kpina jest ludzie
Danuta
Danuta 01.07.2019, 16:42
Wczoraj nie stać go było na chleb dziś profesuruje i wykłada o tym jak oszukiwać
Ano przewrotne to życie awangardowego artysty...
Wiesiek
Wiesiek 01.07.2019, 16:31
Jarosław Pijarowski oprócz 30-lecia działalności artystycznej świetuje także 24 lata zaległości alimentacyjnej.

to Ci Jarek......
Heniek
Heniek 01.07.2019, 16:25
Tutaj działalność artystyczna i kurator sztuki a w urzędzie zarejestrowany jako bezrobotny no ciekawe.....
Piotrek
Piotrek 01.07.2019, 16:52
Masz racje sam pamiętam jak w latach 90 zbijał bąki
Hela
Hela 01.07.2019, 17:09
I te stroje.... jakże awangardowe i kolorowe żenada pl :))))))
Marek
Marek 01.07.2019, 17:02
W głowie się poprzewracało to i życie równie przewrotne
Heniek
Heniek 01.07.2019, 17:23
Skrót JP od zawsze oznaczał coś negatywnego
Tomek
Tomek 01.07.2019, 16:16
XXX działalności artystycznej czyli:
sprzedawanie podrobionych płyt na rynku,
zaciąganie pożyczek,
oszukiwanie i uporczywe uchylanie się od płacenia podatków
a długi rosną....
Maciej
Maciej 01.07.2019, 16:02
Live Act Live Żenada
Marysia
Marysia 01.07.2019, 15:59
Kurator sztuki? Prędzej specjalista od zaciągania pożyczek i nie oddwania pieniędzy. Strzeżcie się drogie dzieci...
Leszek
Leszek 01.07.2019, 15:53
To musiało być bardzo ciekawe spotkanie. Człowiek który swoim dzieciom szczędzi na chleb i rower inne dzieci edukuje????
kamil
kamil 02.08.2019, 13:42
Facet jest wygodny i wyrachowany. Inni wychowują jego dzieci ponosząc trudy i koszty z tym związane, a on ani prezentu dla dzieciaka ani nawet na alimenty nie daje. Raz na ruski rok się z dzieckiem spotka żeby sobie strzelić fotkę dla potrzeb facebooka i pokazać znajomym jaki to z niego "tatuś". I taki ktoś inne dzieci edukuje.
Benek
Benek 01.07.2019, 16:39
Narcyz się nazywam przepraszam i dziękuję ja tych słow nie używam :))))
Jolka
Jolka 01.07.2019, 15:47
Szkoda,że Pan Pijarowski podczas spotkania z uczniami nie pochwalił się swoimi innymi osiągnięciami. Niewiele osób wie,że ten Pan wisi na liście dłużników alimentacyjnych. Zaciąga też liczne pożyczki od osób i firm których nie oddaje ( np dług wobec firmy komputerowej w Warszawie).
Prowadzi własne działalności czego nie wykazuje w podatku,co czyni go w tym momencie dłużnikiem państwowym.
Faktycznie, powód do chwały.

Pozostałe