Aktywne wakacje dla seniorów

  • 26.06.2019, 08:42
  • Jakub Krupowicz
Aktywne wakacje dla seniorów
Fundacja na rzecz Collegium Polonicum organizuje darmowe zajęcia dla osób starszych - ćwiczenia, warsztaty przyrodnicze i mini kurs komputerowy.

Co, gdzie i kiedy?

ĆWICZENIA NA ŚWIEŻYM POWIETRZU

10 SPOTKAŃ - W KAŻDY PONIEDZIAŁEK GODZ. 8.30 PARK PRZY AL. NIEPODLEGŁOŚCI START: 1 LIPCA (ZBIÓRKA POD KOŚCIOŁEM NMP) Zajęcia poprowadzi fizjoterapeutka, która dopasuje ich intensywność do możliwości uczestników. Należy zabrać ze sobą wygodny strój sportowy, małą butelkę wody i... dobry nastrój 

 

WARSZTATY PRZYRODNICZE

DWA SPOTKANIA: 24.07 GODZ. 14:30 W PARKU PRZY AL. NIEPODLEGŁOŚCI 21.08 GODZ. 14.30 PRZY STAWIE PRZY UL. SPORTOWEJ Krótkie zajęcia terenowe, połączone z poszukiwaniem zwierząt mieszkających w parku. Na pierwszym spotkaniu odbędzie się parkowa przyrodnicza gra terenowa. Drużyny będą rozwiązywały proste zadania rozmieszczone na terenie parku. Najlepsze z nich otrzymają nagrody. Na drugim spotkaniu prowadzący, wyposażony w odpowiedni sprzęt pomoże odkryć, kto zamieszkuje parkowy staw.

 

KURS KOMPUTEROWY

TERMINY DO USTALENIA

Podstawy poruszania się w wirtualnym świecie, obsługi komputera, wyszukiwania informacji w Internecie, korzystania z poczty internetowej, czy zakładania konta na Facebooku. Dla osób, które nie miały kontaktu z komputerem i chcą się uczyć od podstaw.

 

ZGŁOSZENIA – BIURO FCP UL. KOŚCIUSZKI 1 (I P. BIBLIOTEKI CP) TEL. 61 829 67 91 ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA !

Jakub Krupowicz

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe