W pomoc dla Mateusza włącza się mnóstwo osób, włącz się również TY!

  • 17.07.2019, 08:53 (aktualizacja 19.07.2019, 13:59)
  • Kaja Regińczuk
1086_13_pt_mateusz.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Mateusz to 27 letni Słubiczanin, młody i uśmiechnięty chłopak przed którym jeszcze cale życie. Pod koniec czerwca zdiagnozowano u niego nowotwór. Choroba postępuje bardzo szybko. Lekarze z Niemiec podjęli się leczenia Mateusza, potrzebna jest natychmiastowa operacja, która uratuje mu życie, niestety koszt leczenia Mateusza to 30 tysięcy zloty. 

Na reakcję Fundacji Grupy Pomagamy nie trzeba było długo czekać, po raz kolejny zorganizowane zostały facebook'owe licytacje, na których można wylicytować dosłownie wszystko, od usługi koszenia trawy przez burmistrza Słubic Mariusza Olejniczaka po różnego rodzaju przedmioty, reklamę w naszej gazecie i wiele, wiele innych. 

To co się wydarzyło w ciągu 24 godzin przerosło wszelkie oczekiwania. Słubiczanie i nie tylko pokazali jaką mają ogromną moc w pomaganiu i uzbierano już połowę potrzebnej kwoty. 

Dzięki kwocie, która już wpłynęły na konto Fundacji udało się wpłacić pierwszą część, dzięki czemu Mateusz będzie operowany już w ten czwartek. 

To oczywiście nie koniec zbiórki i zachęcamy do dalszego licytowania, wystawiania przedmiotów i usług na aukcję, a także wpłacania datków na konto Fundacji. 

Fundacja Grupy Pomagamy
42 1600 1462 1839 6034 6000 0001
Dopisek Mateusz.

Kaja Regińczuk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe