Czy interwencja weterynarza wobec lisa była prawidłowa?

  • 21.08.2019, 08:30 (aktualizacja 22.08.2019, 13:46)
  • Kaja Regińczuk
1094_04_czw_lis.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Do naszej telewizji zgłosili się widzowie z prośbą o nagłośnienie jednej z interwencji weterynarza w stosunku do lisa błądzącego po słubickich ulicach. Postanowiliśmy wysłuchać obu stron, które brały udział w tej sytuacji.

O odniesienie się do sytuacji poprosiliśmy weterynarza, który zajmował się tą sprawą. 

Czy interwencja weterynarza była wykonana prawidłowo? Jedno jest pewnie, lis nie powinien znajdować się w centrum miasta, ponieważ mógł zagrażać zdrowiu, a nawet życiu mieszkańców. 

 

 

Kaja Regińczuk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Słubiczanin
Słubiczanin 24.08.2019, 17:56
Nie wierzę w żadne słowo tego sadysty. Zmniejszanie powierzchni kartonu- co za idiotyczny bełkot...to jego się powinno zdeptać. A policja- bez komentarza, ale to przecież policja. Ciężko wymagać żeby pomyslal jeden z drugim.
Empatyczny
Empatyczny 22.08.2019, 22:24
Prokuratura powinna zajac sie wyjasnieniem tej sprawy
Aneta
Aneta 22.08.2019, 15:49
Należało złapać lisa w sposób bezpieczny dla niego i dla człowieka i wywieźć w jego naturalne środowisko, a nie brutalnie mordować, bestialstwo!!!!
Anita
Anita 22.08.2019, 14:24
Interwencja powinna odbyć się z klatką!!! Z wypowiedzi pana weterynarza nie zrozumiałam czy lis żyje, czy nie? Proszę o jasną wypowiedz weterynarza czy uśpił lisa czasowo, czy lis już nie żyje? Jeśli nie żyje to chciała bym się dowiedzieć jakie miał obrażenia, bo z informacji od świadków wynika jednak że Pan weterynarz dokładnie deptał karton centymetr po centymetrze i zgniatał to zwierze. Dlaczego doszło w ogóle do interwencji bez klatki? Wystarczyło karton zamienić na klatkę! Czy zwierze będzie mieć badania pod kątem ewentualnych obrażeń dokonanych na nim podczas interwencji?!!!

Pozostałe