Oj działo się działo czyli Sołtysówka w Kunowicach!

  • 02.09.2019, 11:38 (aktualizacja 02.09.2019, 14:52)
  • Waldemar Uberna
1098_03_pn_soltysowka.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
A czegoż tam nie było! Zabawa trwała do białego rana. A kto nie był, niech teraz żałuje...

W ostatnią sobotę sierpnia byliśmy z kamerą w świetlicy wiejskiej w Kunowicach, gdzie Sołtys Kunowic Paweł Sokołowski wraz z radą sołecką zorganizowali piękne wydarzenie - kunowicką Sołtysówkę 2019.  Stoły zastawione owocami, a na stoiskach szeroki wybór dań.  Występ grupy Jerzyków, konkurs karaoke, a do tego wata cukrowa, grill, popcorn, lody, dmuchańce i oczywiście zabawa do białego rana. Luz, relaks i dobre towarzystwo! Naprawdę się działo! 

Sołtys Paweł Sokołowski podzielił się z nami swoją radością z bardzo dużej frekwencji mieszkańców na imprezie, a przybyły na imprezę w charakterze gościa, wraz z całą swoją rodziną Burmistrz Słubic Mariusz Olejniczak opowiedział nam o bardzo dobrej współpracy między gminą Słubice a kunowickim  Sołectwem.

W imprezie uczestniczyła również niezawodna w pomaganiu Fundacja Grupy Pomagamy, kontynuując tym samym akcję wsparcia Krzyśka Ryłko.

Czując osobiście atmosferę kunowickiej Sołtysówki i rozmawiając z jej uczestnikami, jesteśmy pewni, że takie wydarzenia są bardzo potrzebne. Żyjemy w czasach zmasowanej smartfonizacji i komputeryzacji, gdzie bezpośredni kontakt z drugim człowiekiem, nawet z sąsiadem zza płotu staje się coraz większym wyzwaniem, dlatego imprezy tego typu są nam wszystkim bardzo potrzebne. Brawo Kunowice!!!

 

Waldemar Uberna

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe