Charytatywny Turniej dla Krzyśka.

  • 02.09.2019, 14:05 (aktualizacja 03.09.2019, 11:13)
  • Waldemar Uberna
1098_05_wt_pomagamy_turniej.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Możemy się różnić na wiele sposobów, patrzeć inaczej na naszą rzeczywistość, przecież w końcu każdy z nas jest inny ale kiedy pojawia się potrzeba pomocy, szlachetny zryw serca łączy niemal wszystkich. Charytatywny Turniej dla Krzyśka zorganizowany przez Fundację Grupy Pomagamy oraz Piłkarską klasę A - grupa Słubicka połączył sport i pomaganie.

Ani 32 stopniowy upał, ani świadomość ostatniej wakacyjnej soboty, czy też jakiekolwiek inne sprawy nie były w stanie zatrzymać uczestników bardzo szlachetnego porywu serca jakim była organizacja i uczestnictwo w Charytatywnym Turnieju dla Krzyśka. Dwa boiska Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji zamieniły się pole sportowych zmagań i arenę dobrej zabawy.

Aleksandra Kołek, jedna z głównych inicjatorek tej imprezy wraz z niezawodną Fundacją Grupy Pomagamy, po raz kolejny pokazały co to znaczy - chcieć służyć innym, tym którzy znaleźli się w potrzebie. 

Jedną z dwunastu drużyn turnieju była drużyna Urzędu Miasta, którą do boju poprowadził Burmistrz Słubic Mariusz Olejniczak.     

Podsumowując: Dwanaście zespołów piłkarskich rywalizowało na dwóch boiskach. Zwycięzcami turnieju została drużyna Przyjaciele SKP, za nimi uplasował się team MBB Logistic, a trzecie miejsce przypadło drużynie Fundacja Grupy Pomagamy. Kolejne miejsca zajęli: 4.Juniorzy 5.Odra Pławidło 6.Słubice Team 7.Disco Fighters 8.Zorza I Kowalów 9.Zorza II Kowalów 10.Urząd Miejski 11.ZMP i 12.Spartanie. Królem strzelców został Filip Janczak z MBB Logistic, a najlepszym bramkarzem Piotr Lebiejko z Przyjaciele SKP. Najlepszy zawodnik to Hubert Leśniak z Zorza I Kowalów, a najlepszą zawodniczką została Aleksandra Kolek. Nagrody specjalne otrzymali Krystyna Skubisz oraz Dariusz Olechno. 

Jednak najważniejszym zwycięzcą Charytatywnego Turnieju dla Krzyśka został Krzysztof Ryłko, przebywający obecnie na szpitalnej rehabilitacji po dwóch bardzo poważnych wylewach. Podczas turnieju, wspólnymi siłami udało się zebrać 9761,42 złotych oraz 667,67 euro - kwotę, która wesprze proces powrotu Krzyśka do zdrowia. Wszystkim zawodnikom i kibicom dziękujemy za udział i wsparcie, a Krzyśkowi życzymy powrotu do pełnej sprawności, tak aby już niebawem mógł brać udział w kolejnym turnieju wspierającym kolejnych potrzebujących.

Waldemar Uberna

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe