Najlepsza na świecie metoda usuwania zbędnego owłosienia

  • 04.09.2019, 08:22 (aktualizacja 06.09.2019, 14:51)
  • Waldemar Uberna
1098d_brandmed.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
W miniony weekend w Centrum Medycznym Brandmed mieliśmy kolejną okazję do zapoznania się z ofertą usług branży medycznej i kosmetologicznej, dostępną w naszym mieście. Pracownia Ciała The Happy Body zaprosiła do udziału w Dniu Otwartym w strefie Brandmed Beauty.

W miłej atmosferze, przy zdrowych przekąskach i winie uczestnicy mogli zaczerpnąć informacji o zabiegach kosmetologicznych, w tym głównie o nowości - usuwaniu zbędnego owłosienia najskuteczniejszym laserem dostępnym na rynku - Palomar Vectus.

Nowoczesna technologia, bezpieczeństwo oraz szybkość - właśnie takimi cechami wyróżnia się zabieg fotoepilacji laserem diodowym Palomar Vectus. 

Wrzesień jest miesiącem w którym rozpoczyna się odpowiedni sezon do wykonania tego rodzaju zabiegów, dzięki zmniejszonej intensywności oddziaływania promieni słonecznych na skórę.

Laser do trwałego usuwania zbędnego owłosienia cieszy się zainteresowaniem zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn.

Laser Palomar Vectus jest jedynym tego rodzaju urządzeniem na świecie, które wyposażono w unikalny czytnik Skintel, który w czasie rzeczywistym sprawdza poziom aktywnej melaniny w skórze.

Każdy zabieg zajmuje niewiele czasu i jest w pełni bezpieczny oraz bezbolesny. Istnieje możliwość wykorzystania go właściwie w każdej problematycznej partii ciała. Najczęściej wykonywane depilacje u Pań to depilacja nóg, bikini, pachwin, pach, twarzy i wąsika. Pośród partii ciała którym najchętniej poddają się mężczyźni to tors oraz pachy. liczna grupa pozbywa się także owłosienia z pleców.

Czy zabieg daje trwałe efekty? Tak. Seria zabiegów czyli od 4 do 6 spotkań pozwala na pozbycie się około 95% owłosienia na konkretnej części ciała,

Przeciwwskazaniami do wykonania trwałego usunięcia zbędnego owłosienia są: 

  •  ciąża i karmienia piersią,
  •  świeża opalenizna i skóra po stosowaniu samoopalaczy,
  •  terapia retinoidami,
  •  stosowanie preparatów i kosmetyków o dzialaniu uwrażliwiającym na słońce, 
  •  podrażnienia, choroby oraz stany zapalne skóry, 
  •  choroby przewlekłe, 
  •  skłonność do przebarwień i bliznowców. 

Jeśli zależy Ci na trwałym, szybkim i niebolesnym pozbyciu się nadmiaru owłosienia - zapraszamy na zabiegi fotoepilacji laserem Palomar Vectus. 

Cennik dostępny na stronie: https://facebook.com/pracowniahappybody/

Waldemar Uberna

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe