Stowarzyszenie Po Prostu wkrótce w nowej siedzibie

  • 05.09.2019, 12:09 (aktualizacja 05.09.2019, 15:36)
  • Waldemar Uberna
1098_10_czw_poprostu_nowasiedziba.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Stowarzyszenie Po Prostu - Pracownia Rozwoju Osobistego w Słubicach jest pozarządową organizacją non profit zajmującą się szeroko rozumianą pomocą społeczną, profilaktyką i edukacją. Działalność terapeutyczna, oraz działalność w zakresie oświaty, wychowania, nauki i edukacji to główne cele stowarzyszenia.

Odwiedziliśmy z naszą kamerą siedzibę Stowarzyszenia Po Prostu, które od 1 października zmienia swoje lokum. Zmiana jest niemal kosmiczna - jak z porozrzucanego w trzech miejscach mikroświata do dużej solidnej makroprzestrzeni. Pani Prezes Joanna Sierżant-Rekert, a także pracownicy placówki oraz rodzice podopiecznych nie ukrywają swojej radości z nadchodzącej zmiany.

Jednak wizja Pani Prezes oraz pracowników jest jeszcze większa - obejmująca możliwość pomocy nie tylko dzienniej ale w przyszłosci również stacjonarnej, a do tego niezbędna jest budowa obiektu specjalistycznie dostosowanego do potrzeb podopiecznych stowarzyszenia.

Czyli cieszymy się z tego co jest ale na tym nie poprzestajemy. Wspaniała cecha ludzi którzy potrafią połączyć swoją pracę z pasją.

W październiku, kiedy stowarzyszenie Po Prostu już się urządzi w nowym miejscu, odwiedzimy z kamerą ich nową siedzibę ponownie.

Mocno trzymamy kciuki za realizację wszystkich planów i celów Stowarzyszenia Po Prostu.

Waldemar Uberna

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe