FINEA Kredyty Ubezpieczenia świętuje 10-lecie i zaprasza na urodziny

  • 23.10.2019, 13:51 (aktualizacja 23.10.2019, 13:59)
  • Jakub Krupowicz
finea_ok.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
W piątek 25 października firma FINEA będzie obchodzić swoje urodziny. To już 10 lat od kiedy funkcjonuje ona na rynku i oferuje swoim klientom kredyty i korzystne ubezpieczenia. W tym wyjątkowym dniu firma zaprasza do swojej siedziby gdzie poza tortem, prezentami i pysznym poczęstunkiem czekać będą również atrakcyjne nagrody.

Gdzie w Słubicach najlepiej udać się po dobry kredyt lub korzystne ubezpieczenie? Jednym ze sprawdzonych i polecanych miejsc jest firma Finea na Ul. Reja 5, która działa na rynku już 10 lat. Tak rocznica to dobra okazja do świętowania i urodzinowej imprezy.

Założycielką firmy FINEA jest Agnieszka Kozłowska. Jak sama opowiada początki nie były łatwe. – Jako pierwsza stworzyłam w Słubicach tego typu firmę – podkreśla. – To było duże wyzwanie. Czekało mnie wiele pracy. A kobiecie mającej dzieci i rodzinę nie jest łatwo startować z nowym biznesem – zaznacza.

Postawiła na branżę finansową i ubezpieczeniową. Kredyty gotówkowe, hipoteczne, leasingi. Do tego ubezpieczenia komunikacyjne, na życie, majątkowe, itp. Klienci szybko przekonali się, że Finea to dobre miejsce na wybór tego typu usług.

Co ich przekonało? – Przede wszystkim możliwość przeglądu i wyboru w jednym miejscu najkorzystniejszej oferty z wielu dostępnych źródeł na rynku. Ponadto zawsze w relacja z klientami stawiałam na szczerość i uczciwość. Cieszę się, że to zaprocentowało – opowiada.

Sukces firmy to nie tylko jej zasługa. Wiele zawdzięcza swoim rodzicom i siostrze, którzy wspierali ją, szczególnie w pierwszych latach. Nieocenioną pomocą był dla niej mąż Łukasz, który zadbał o marketing i promocję.

Po 4 latach działalności firmy do zespołu dołączył Remigiusz Dec i to był przysłowiowy strzał w dziesiątkę. – Zajął się tylko ubezpieczeniami i jest w tym naprawdę świetnym ekspertem. Ponadto ma bardzo dobry kontakt z klientami. Razem tworzymy zgrany duet – cieszy się A. Kozłowska.

To właśnie klienci stanowią o sile firmy FINEA, dlatego do świętowania 10-lecia działalności chce zaprosić także ich. 25 października drzwi firmy będą otwarte dla wszystkich – byłych i aktualnych klientów, pracowników, przyjaciół, a także ciekawskich, którzy chcieliby się po prostu wpaść na chwilę i zajrzeć do środka.

Będzie słodki poczęstunek, coś do picia, a gości będzie osobiście witać Agnieszka Kozłowska, która odpowie na wszystkie pytania. Nam zdążyła zdradzić, że 10 lat to dopiero początek i już planuje kolejne kroki.

- W Słubicach mieszkam i tu chcę żyć i dalej pracować. Dlatego pamiętam o stałym rozwoju. Już niebawem do naszego zespołu dołączą kolejni eksperci i będziemy mogli zaoferować klientom kolejne, ciekawe usługi. Ale o tym więcej już niebawem – uśmiecha się tajemniczo.

A tymczasem zaprasza na urodzinową imprezę. Przypomnijmy – 25 października, w godz. 10-18, w siedzibie firmy przy ul. Reja 5/2 (niedaleko budynku dawnej policji).

Po bieżące informacje o firmie można też zaglądać na stronę www.finea24.pl oraz profil na Facebooku - https://www.facebook.com/Finea24


 

Jakub Krupowicz

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe