AdBork oferuje do wynajęcia powierzchnie w Słubicach na granicy polsko - niemieckiej

  • 05.11.2019, 10:43 (aktualizacja 06.11.2019, 10:02)
  • Waldemar Uberna
montaz_30_sec_emisja.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

1. Magazyny Chłodnie oferowane przez nas są w idealnym stanie technicznym oraz wizualnym, posiadają elektronicznie otwierane/zamykane drzwi. Powierzchnia składa się z trzech chłodni: 155m2, 200m2, 220m2, dwóch pomieszczeń izotermicznych o powierzchni 420m2 każde oraz wysokości 5m. W chłodniach możemy utrzymywać temperatury od 2 do 6 stopni. Całość obsługiwana jest przez urządzenia marki Bitzer, który jest światowym liderem w chłodnictwie. Dodatkowo dostępne jest zaplecze socjalno - biurowe, pomieszczenie techniczne.

2. Lokal handlowy o powierzchni od 100m2 do 210m2 wraz z zapleczem magazynowym o powierzchni od 377m2 do 1103m2. Wejście do lokalu bezpośrednio z parkingu (nawierzchnia asfaltowa) w lokalu można prowadzić działalność gospodarczą np. sprzedaż części samochodowych, akcesoriów oraz wiele innych. Magazyn posiada 4 bramy wjazdowe, możliwość zamontowania regałów wysokiego składowania do 6m.

3. Serwis TIR jest to powierzchnia idealnie przystosowana do obsługi samochodów ciężarowych składająca się z trzech części: lokalu do obsługi interesantów, biura kierownika serwisu, kuchni, toalety o powierzchni 144m2, hali serwisowej 298m2 na obsługę 3 zestawów (ciągnik + naczepa) oraz hali serwisowej 554m2 na obsługę 4 zestawów (2 stanowiska przejazdowe o długości 48m). Jest to idealne rozwiązanie na serwis aut ciężarowych ponieważ codziennie autostradą A2 oddaloną jedynie o 2km przejeżdżają setki TIRów do/z Niemiec.

4. Myjnia TIR o powierzchni 264m2, jeden zestaw może być przygotowywany do mycia, a jeden w trakcie mycia z możliwością przejazdu. Oferowana powierzchnia kiedyś wykorzystywana była jako myjnia TIR dla tego idealnie nadaje się na taką działalność gospodarczą.

5. Lokalizacja oraz miejsca parkingowe. Oferowane powierzchnie znajdują się w bardzo atrakcyjnym miejscu ze względu na przynależność do Autostrady A2 oraz przejściu granicznemu w Świecku. Dzięki temu codziennie z usług serwisowych, parkingowych, tankowania oraz wielu innych korzystają setki kierowców, którzy są potencjalnymi klientami dla serwisu, myjni, sklepu z częściami lub hurtownię. 

Nasza firma również świadczy usługi parkingowe dla aut ciężarowych, autobusów, aut osobowych. Parking jest asfaltowy z bezpośrednim dojazdem z drogi głównej. Teren jest ogrodzony oraz monitorowany 24/7, na wjeździe znajduje się szlaban oraz ochrona, która sprawdza kto wjeżdża oraz wyjeżdża oraz regularnie dokonuje obejścia całego terenu.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu tel. +48 602 269 009

Waldemar Uberna

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe