W Collegium Polonicum odbyły się dziesiąte Targi Pracy i Edukacji.

  • 14.11.2019, 15:38 (aktualizacja 15.11.2019, 15:12)
  • Waldemar Uberna
1119b_targi_pracy_2019.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
13 listopada podczas jubileuszowych Targów Pracy i Edukacji ponad pięćdziesięciu wystawców oferowało kilkuset osobowej grupie uczniów ze szkół podstawowych i średnich, możliwość dalszej ścieżki edukacji szkolnej i kariery zawodowej.

Targi odbywały się w gościnnych jak zawsze, progach Collegium Pollonicum administrowanej przez dyrektora Krzysztofa Wojciechowskiego. Obecni na wydarzeniu Starosta Słubic Leszek Bajon oraz Burmistrz Słubic Mariusz Olejniczak podzielili się z nami swoimi odczuciami związanymi z tą jubileuszową  dziesiątą edycją a także poprzednimi edycjami Targów Pracy i Edukacji. Wystawcy reprezentujący szkoły, firmy i instytucje, zachęcali uczestników targów do dokładnego przyjrzenia się swoim ofertom. Porozmawialiśmy z młodymi ludźmi do których to wydarzenie było skierowane. 

Podziękowania za organizację całego wydarzenia należą się wszystkim zaangażowanym w nie osobom ale szczególnie wielkie podziękowania należą się  Agnieszce Zwierzchaczewskiej z Zawodowego Młodzieżowego Centrum Kariery oraz Sylwii Cor z Collegium Polonicum i Powiatu Słubickiego. 

Zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej z tej bardzo ciekawej imprezy.

Waldemar Uberna

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe