Zaproszenie na nowy cykl imprez "Muzyka bez Granic"

  • 13.02.2020, 13:59 (aktualizacja 13.02.2020, 15:19)
  • Jakub Krupowicz
1144_04_czw_tambor_zaproszenie.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Muzyka bez Granic - koncertowe piątki wraz z jam session!

Serdecznie zapraszamy do udziału w nowym projekcie „Muzyka bez Granic” współorganizowanym przez Słubicki Miejski Ośrodek Kultury oraz Klub PROWINCJA 

Są to wieczory muzyczne podczas których wysłuchamy zarówno koncertów jak i zaprosimy wszystkich chętnych do wspólnego muzykowania.

Wydarzenie odbywać się będzie cyklicznie w wybrany piątek raz w miesiącu i rozpoczynać koncertem, ukazującym przede wszystkim twórczość lokalnych artystów pogranicza. Do wspólnego koncertowania zaprosimy muzyków ze Słubic, Frankfurtu nad Odrą, okolic, autochtonów, a także twórców różnorodnych etnicznie. Po koncercie, w drugiej części wieczoru, zachęcamy do twórczej improwizacji, która odbywać się będzie w luźnej formie jam session. Chcemy, aby każdy mógł wziąć w nim udział, bez ograniczeń wiekowych, preferowanych stylów muzycznych, poziomu gry na instrumentach, czy narodowości. Niech w taki wieczór połączy nas muzyka, która nie zna granic!

Zachęcamy również Was do współtworzenia każdego z wydarzeń. Na potrzeby projektu powstanie grupa na facebooku, która będzie płaszczyzną dla wszystkich, którzy zdecydują się z nami grać – będzie to przestrzeń, w którą wrzucać będziecie pomysły, propozycje utworów do zagrania, współtworzyć projekt oraz wymieniać się wspólnymi muzycznymi doświadczeniami.

Na pierwszy koncertowy piątek zapraszamy 14 lutego, o godz. 19.00. Wstęp wolny 😀😀😀
Zagrają Jacek Fałdyna i Przyjaciele

 

Jakub Krupowicz

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe