"Chleb dla wszystkich" - akcja bezpłatnego dostarczenia pieczywa i wyrobów cukierniczych osobom znajdującym się w ciężkiej sytuacji

  • 01.04.2020, 10:54 (aktualizacja 01.04.2020, 12:25)
  • Waldemar Uberna
"Chleb dla wszystkich" - akcja bezpłatnego dostarczenia pieczywa i wyrobów cukierniczych osobom znajdującym się w ciężkiej sytuacji
Fundacja Polska Hybryda Centrum Badań nad Zagrożeniami Asymetryczno-Hybrydowymi we współpracy z Wyższą Szkołą Bezpieczeństwa z/s w Poznaniu, piekarnią „Mika” Kowalów oraz przy wsparciu mediatora i trenera umiejętności społecznych Sylwii Szary, podjęli się pomocy poprzez dostarczenie pieczywa i wyrobów cukierniczych do ościennych wsi w ramach akcji Chleb dla wszystkich. Pieczywo zostanie przekazane wszystkim osobom znajdującym się w ciężkiej sytuacji.

Akcja odbędzie się w dwóch turach – pierwsza w czwartek (02.04) oraz druga tuż przed Świętami Wielkanocnymi. Dodatkowo osoby biorące udział u akcji zostaną poddane badaniom lekarskim w celu potwierdzenia dobrego stanu zdrowia.
Fundacja Polska Hybryda Centrum Badań nad Zagrożeniami Asymetryczno-Hybrydowymi, która w osobie P.Stanisława Szafrana zainicjowala te akcję, zajmuje się kwestią szeroko rozumianego bezpieczeństwa. Obecne zagrożenia pandemią stawiają, zarówno państwo, jak i wszystkich obywateli przed trudnym wyzwaniem, którego celem jest zapewnienie bezpieczeństwa oraz przeciwdziałanie rozprzestrzenianiu się koronawirusa. Fundacja podjmuje niezbędne działania mające na celu niesienie pomocy oraz minimalizowanie zagrożenia zarażeniem się koronawirusem.
Tel:  663 087 240  oraz  665 672 830

Waldemar Uberna

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe