Kwitnące żonkile na słubickich Polach Nadziei i 1% naszego podatku.

  • 06.04.2020, 12:32 (aktualizacja 20.05.2020, 08:51)
  • Waldemar Uberna
Kwitnące żonkile na słubickich Polach Nadziei i 1% naszego podatku.
Każdego roku wiosna to czas, gdy budzą się mali wolontariusze i obdarowując przechodniów żonkilami z Pól Nadziei prowadzą zbiórkę na rzecz Domowego Hospicjum Św. A'Paulo w Słubicach. Ten rok niestety jest inny z powodu ograniczeń związanych z koronawirusem.

Dlatego niech te pięknie Każdego roku wiosna to czas, gdy budzą się mali wolontariusze i obdarowując przechodniów żonkilami z Pól Nadziei prowadzą zbiórkę na rzecz Domowego Hospicjum Św. A'Paulo w Słubicach. Ten rok niestety jest inny z powodu ograniczeń związanych z koronawirusem 
Dlatego niech te pięknie kwitnące żonkile ze słubickich Pól Nadziei przypominają nam o wszystkich podopiecznych naszego hospicjum i o tym, że 1% z naszego podatku może podnieść komfort życia tym wszystkim chorym i cierpiącym do których z niezbędnym sprzętem zakupionym z wpłat darczyńców, docierają wolontariusze naszgo hospicjum  przypominają nam o wszystkich podopiecznych naszego hospicjum i o tym, że 1% z naszego podatku może podnieść komfort życia tym wszystkim chorym i cierpiącym do których z niezbędnym sprzętem zakupionym z wpłat darczyńców, docierają wolontariusze naszgo hospicjum.

 

Waldemar Uberna

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe