Zapowiedź drugiej odsłony Kampanii Ekologicznej Słubice Czyste Miasto realizowanej na zlecenie Urzędu Miejskiego w Słubicach

  • 24.04.2020, 10:49 (aktualizacja 20.05.2020, 08:32)
  • Waldemar Uberna
kampania1_ok.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Po zakończonej z sukcesem Kampanii Ekologicznej Słubice Czyste Miasto w 2019, która miala cel edukacyjno-interwencyjny, nadszedł czas na kampanię sprofilowaną, w której każdy odcinek poświęcony będzie jednemu aspektowi z bardzo szerokiej palety problemów związanych z czystością w naszym mieście.

Kampania skierowana jest przede wszystkim do mieszkańców naszego miasta i gminy, którzy:
- nie rozumieją konieczności segregacji odpadów 
- uporczywie nie dostosowują się do harmonogramu wywozów odpadów gabarytowych
- są właścicielami psów i nie dbają o czystość naszych parków, trawników, skwerów
- nie dbają o oddzielanie odpadów nierozpuszczalnych wrzucanych do sieci kanalizacyjnej 
- są amatorami wędkarstwa, grzybobrań i grilowania na terenie miasta i okolicy i nie dbają o czystość miejsc  z których korzystają.
Cyklem kolejnych, mocno skupionych na konkretnych problemach materiałów filmowych chcemy obudzić i umocnić w mieszkańcach poczucie obywatelskiego obowiązku utrzymywania porządku w miejscu zamieszkania i poza nim.

Nowością tej odsłony kampanii, jest uruchomiona na portalu społecznościowym Facebook dedykowana kampanii grupa, gdzie  mieszkańcy mogą umieszczać swoje uwagi, opinie, rozwiązania i pomysły. Dzięki temu, że za posrednictwem  Facebooka otwarta została dla mieszkańców możliwość aktywnego współuczestnictwa w kampanii, mocno wierzymy, że zwiększy się zaangażowanie i dbałość mieszkańców o czystość naszego  miasta. 

Zapraszamy do wchodzenia na facebookową grupę Słubice Czyste Miasto

Waldemar Uberna

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe