Animacje, gry i zabawy dla dzieci przy słubickich ogródkach działkowych

  • 28.07.2020, 12:00 (aktualizacja 28.07.2020, 14:57)
  • Waldemar Uberna
Animacje, gry i zabawy dla dzieci przy słubickich ogródkach działkowych
„Działkuj Lokalnie” to tytuł projektu w ramach którego grupa animatorów przy wsparciu Fundacji na rzecz Collegium Polonicum zorganizuje spotkania z animacjami, grami i zabawami dla dzieci – przy ogródkach działkowych. Pierwsze spotkanie animacyjne odbędzie się 31 lipca (piątek) w godz. 17-19 na parkingu przed świetlicą ROD KOMES, ul. Drzymały 21/6.

Dzieci wiosnę spędziły w domach, nie chodziły do szkół, przedszkoli, nie spotykały się z kolegami i koleżankami. Zamiast tego siedziały przed komputerami, telewizorami. Chcemy, żeby od tego odpoczęły, pobawiły się razem, zawarły nowe znajomości, spędziły przyjemnie czas. W programie m.in. tor przeszkód, wymagający sprawności i zwinności, zabawa z dużymi bańkami, chustą animacyjną, przeciąganie liny, gra w plenerowego mega chińczyka, malowanie obrazów w rozmiarze XXL. W zabawie mogą wziąć udział nie tylko dzieci, ale także ich rodzice.
Gry i zabawy zostaną zorganizowane zgodnie z obowiązującymi zasadami dotyczącymi bezpieczeństwa epidemicznego. 

Program dofinansowano ze środków programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodka Działaj Lokalnie w Słubicach. 

Waldemar Uberna

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe