W Centrum Medycznym Brandmed, rehabilitacja także z ubezpieczeniem AOK Nordost

  • 20.08.2020, 12:31 (aktualizacja 21.08.2020, 14:10)
  • Waldemar Uberna
1201b_brandmed_210820.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Jesteś ubezpieczony w AOK Nordost? Wymagająca praca w Niemczech, męczące dojazdy, a w efekcie na przykład bolące plecy? Sprawdź, jak możesz sobie pomóc! Wielu Polaków z regionu przygranicznego znajduje zatrudnienie w Niemczech. Wymagająca praca, męczące i długie dojazdy, a w efekcie - problemy zdrowotne to niestety dość częsty scenariusz. Pracownicy transgraniczni mają wówczas pełne prawo korzystać z możliwości leczenia w Niemczech, bardzo często jednak szukają dostępu do leczenia w miejscu swojego zamieszkania. Główną rolę odgrywa tutaj potrzeba komunikacji w języku polskim. Od kilku już lat z pomocą pracownikom transgranicznym przychodzi oferta polsko-niemieckiej kliniki Brandmed, specjalizującej się między innymi w leczeniu Polaków pracujących po drugiej stronie Odry. Najwięcej korzyści zyskują tutaj osoby ubezpieczone w największej niemieckiej kasie chorych, czyli w AOK Nordost.

Osoba z kartą AOK Nordost może podjąć leczenie po stronie polskiej, na takich samych zasadach, jakie funkcjonuje to w Niemczech, unikając przy tym problemów komunikacyjnych. Potrzebna jest jedynie recepta na zabiegi rehabilitacyjne takie jak masaże czy gimnastyka i wiele innych. Taką receptę można również uzyskać w Brandmedzie. Jedynym obowiązkiem pacjenta jest uregulowanie opłaty administracyjnej, ponieważ tego wymaga niemiecki ubezpieczyciel. Opłata ta stanowi jedynie niewielką część kosztów całej rehabilitacji, których już nie trzeba opłacać z własnej kieszeni.  

Jeśli zatem nie wiesz z jakich przywilejów możesz korzystać w Polsce na podstawie swojej kart AOK Nordost, zgłoś się do Centrum Medycznego Brandmed, przy ulicy Daszyńskiego 1 w Słubicach, gdzie uzyskasz wszelkie szczegóły dotyczące możliwości skorzystania czy to z rehabilitacji, czy z bezpłatnych wizyt lekarskich.

Kontakt:

+48 95 758 26 49 
+48 518 011 108
[email protected]

Waldemar Uberna

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe