Sezon letni 2020 na pływalni SOSiRu dobiegł końca

  • 31.08.2020, 12:05 (aktualizacja 31.08.2020, 14:31)
  • Waldemar Uberna
Sezon letni 2020 na pływalni SOSiRu dobiegł końca
Wakacje, wakacje i po wakacjach. Sezon letni 2020 na pływalni odkrytej SOSiR Słubice dobiegł do mety. Pomimo utrudnień spowodowanych koniecznością zachowania rygorów pandemii, możemy śmiało uznać w/w sezon za udany. Pogodę tego lata mieliśmy zmienną, ale na to niestety nie mieliśmy wpływu.

Jesteśmy zadowoleni, mówi Leszek Smolarczyk – Instruktor WOPR i MSW, że tak wiele osób, w tym bardzo dużo najmłodszych z opiekunami, odwiedziło naszą pływalnię i jak sądzimy opuszczali ją w pełni usatysfakcjonowani.

Największą satysfakcję mamy z faktu, iż w czasie całego sezonu otwarcia pływalni, nie doszło do ani jednego przypadku tonięcia i utonięcia oraz jakiegokolwiek urazu, który wymagałby wezwania specjalistycznych służb medycznych.

Sądzimy, że na ten sukces zapracowali wszyscy pracownicy SOSiR, odpowiedzialni za bezpieczeństwo oraz odpoczynek naszych gości.

W trakcie sezonu, oprócz podstawowych obowiązków, Ratownicy WOPR wspólnie z SOSiR podjęli się organizacji zawodów pływackich o Puchar Pana Burmistrza Mariusza Olejniczaka i obsługi półkolonii organizowanych przez LKS LUBUSZ Słubice, UKS Polonia Słubice czy Słubickie Pole Golfowe Dębowa Polana.

W imieniu Zarządu SOSiR Słubice bardzo serdecznie dziękuję Panu Leszkowi Smolarczykowi i Pani Izabeli Homziuk za przeszło dwumiesięczna służbę ratowniczą dla dobra naszych mieszkańców – Gminy Słubice.

Dziękuję.

/ - / Ryszard Chustecki

Słubice, dnia 31.08.2020 r

Waldemar Uberna

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe