Pierwszy słubicko-frankfurcki marsz równości

  • 07.09.2020, 12:56 (aktualizacja 10.09.2020, 09:26)
  • Waldemar Uberna
1206_03_lgbt_marsz.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Przez Słubice i Frankfurt nad Odrą przeszedł pierwszy słubicko-frankfurcki marsz równości. Hasłem marszu była „Miłość bez granic". Według organizatorów, celem marszu nie było „nawracanie" innych ludzi, tylko wzmocnienie widoczności osób LGBTQ+ oraz szacunku.

Zapraszamy na materiał filmowy.

Waldemar Uberna

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Rakoczy 😷
Rakoczy 😷 13.09.2020, 10:58
W Polsce, mej ojczyźnie, obowiązuje, jurysdykcja laickiej konstytucji "prezydenta Kwaśniewskiego".
Jej niezbywalną, uniwersalną domeną jest WOLNOŚĆ!!!
Dążę do agnostyzmu i aposteozy. To trudny, aczkolwiek kreatywny proces mego ziemskiego bytu.
Świadomie, razem z pond 1000 osób, /uwzgledniam brygadę podległej autokratycznej władzy, rzeszę tajniaków i różnorakich mundurowców, zależnych ideologicznie i matrialnie, szarej eminencji prezesa partii pisowskiej J. K., kierownika ministerstwa spraw wewnętrznych, ob. Kamińskiego/, transparetnie brałem udział w pokojowej manifestacji wolności i tolerancji, 5 września 2020, przeciwko homofobii, ostracyzmowi, kaczyzmowi wobec mniejszosci społecznej w Polsce, jaką są Polki i Polacy z LGBTQ /plus/.
Ma aprobata i aplauz wobec organizatorek i organizatorów niemiecko-polskiego protestu bez granic, to mój osobisty konstytucyjny aksjomat WOLNOŚCI!!!
Wiki
Wiki 10.09.2020, 01:47
Jako chrześcijanin jestem oburzony profanacją wizerunku Matki Bożej Królowej Polski. Nagminne podczas takich imprez są profanacje, prowokacje skierowane w stronę wierzących oraz nagminne deptanie wrażliwości kulturowej Polaków. Ogromne zagrożenie jakie niesie za sobą propagowanie dewiacji w społeczeństwie. Dziś nikt nie ma wątpliwości, że szerzenie pewnych ideologi jest groźne. Tak jest w przypadku nazizmu czy marksizmu-leninizmu. Chcą być odważni i bohaterscy niech Allaha lub Mahometa ubiorą w tęczowe barwy. Zdecydowana większość uczestników marszu to Niemcy. Niech wyjdą na ulice Berlina ze skrzywiona postacią Mahometa lub kolorową gwiazdą Dawida. Obrażanie Matki Boskiej to przykład nietolerancji. Więc dlaczego katolicy mają szanować gejów i lesbijki?

Pozostałe