• 22.09.2020, 08:37 (aktualizacja 28.09.2020, 09:47)
  • Waldemar Uberna
czasowka_poprawka.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
19 września, podczas Narodowego Dnia Sportu odbyła się pierwsza "Słubicka Czasówka". Po oficjalnym otwarciu nowego odcinka ścieżki rowerowej, na 4 kilometrowym odcinku rywalizowały dzieci. Potem w jednominutowych odstępach na 14 kilometrową trasę wyjeżdżali dorośli.

Na dystansie 4 kilometrowym w katgorii dziewcząt zwyciężyła Natalia Jaros przed Amelią Winiarską i Janiną Difenbach. Natomiast wśród chłopców zwyciężył Antek Borula przed Adamem Murdzą i Bartoszem Janasem.
Kolejność w kategorii open dystansu 4 kilometrów to Antek Borula przed Adamem Murdzą i Natalią Jaros.

Na dystansie 14 kilometrowym w kategorii Pań wygrała Izabela Fink przed Magdą Rycerz i Heike Kosik.
W kategorii Panów na najwyższym stopniu podium uplasował się Jakub Komar przed Szymonem Łyzwińskim i Bartoszem Borulą. W kategorii open podium identyczne jak w kategorii panów.
Ponadto sklasyfikowano jeszcze kategorię 100+ w której wygral Piotr Zalisz oraz
kategorię Mieszkaniec Gminy Słubice w której zwyciężyła Izabela Fink.

Drużynowo wygrały TRIziomki przed R-BAJK team i Zahnklinik Słubice Cycling Team.

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom, uczestnikom, organizatorom i sponsorom imprezy.