Kolejne medale i rekordy Athletic Team Rzepin

  • 06.10.2020, 09:26 (aktualizacja 06.10.2020, 09:37)
  • Waldemar Uberna
Kolejne medale i rekordy Athletic Team Rzepin
W dniach 3-4 października odbyły się długo wyczekiwane i przesuwane z powodu pandemii Mistrzostwa Polski federacji WUAP/GPC w Zalesiu. Nie mogło tam zabraknąć zawodników Athletic Team Rzepin, którzy mimo oczywistych utrudnień zdołali przygotować życiową formę.

Dzięki posiadanemu doświadczeniu oraz wdrożeniu nowoczesnych technik treningowych, wprowadziliśmy drobne zmiany w naszych przygotowaniach, co wpłynęło znacząco na wynik sportowy. Dzięki temu nasi zawodnicy mogli ustanowić nowe rekordy życiowe, które w dwóch przypadkach osiągnęły poziom Rekordów Polski.


Dyscyplina Bench Press:
Krzysztof Wolszczak- srebny medal
Hubert Fink- złoty medal w kategorii Junior 
Juliusz Zbierski- srebny medal
Wiesław Kiwacki- złoty medal
Wojciech Kaliciak- srebny medal
Krzysztof Zakrzewski- złoty medal

Dyscyplina Powerlifting:
Wiesław Kiwacki- złoty medal.

Wielkie podziękowania za słowa wsparcia kierujemy do naszych kibiców, którzy przed i w trakcie zawód wierzyli w nasz sukces. Szczególne podziękowania należą się  tym, bez których nasz sukces byłby niemożliwy, czyli naszym sponsorom. Dziękujęmy, że od lat wspieracie nasze sportowe wysiłki i pomimo tych trudnych czasów jesteście z nami. Wyrażamy swoją wdzięczność za to, że jesteście częścią naszej sportowej Rodziny.
Bartosz Wojsznis z firmy Eco-Trans Eco Trans, Wanda Damm i Marek Damm z firmy A-Z Personalservice GmbH, Gmina Rzepin Sławomir Dudzis, BISTRO & CATERING U DANIELA KUCHNIA POLSKA U Daniela, Gospodarstwo Rolne Pana Stanisława Bakana

źródło: inf. i fot: An Na

Waldemar Uberna

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe