Marsze kobiet na znak protestu wobec orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego

  • 30.10.2020, 10:07 (aktualizacja 30.10.2020, 12:26)
  • Waldemar Uberna
protest_podsumowanie.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Cały kraj objęła fala protestów przeciw orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego o niezgodności z Konstytucją RP aborcji eugenicznej. W Słubicach od piątkowego protestu - "Pogrzeb praw kobiet", a następnie poniedziałkowego oraz środowego marszu, w piątek 30 października planowany jest kolejny. Czy wladza ugnie się i zrelatywizuje decyzję związaną z aborcją eugeniczną, czy raczej pójdzie wersją znaną z lat osiemdziesiatych i spróbuje spacyfikować coraz większe demonstracje? Czas pokaże.

Zapraszamy na materiał filmowy z protestów, które odbyły się w minionych dniach w Słubicach.

Waldemar Uberna

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

mario
mario 22.11.2020, 18:46
Dziś szalejąca aborcja dla każdej kobiety, małżeństwa dla par jednopłciowych , jutro eutanazja a pojutrze adopcja dzieci przez homoseksualistów- plan naszych lewackich organizacji. Gdzie literacki język polski się podział? To co robią ci "tolerancyjni obywatele" to dzielenie Polaków. Gdzie miłość do najsłabszych istot. Aborcja to największa zbrodnia jaką jest pozbawianie życia osób najsłabszych.

http://blog.pro-life.pl/opraco…
Krzysztofa
Krzysztofa 22.11.2020, 15:31
To nie żaden strajk kobiet tylko strajk lewaczek i tak należy mówić i pisać. Lewactwo bardzo lubi przejmować symbole, nazwy które do nich nie należą i ich nie dotyczą. Smutne że te „kobiety” chcą mordować własne dzieci. W kulturze polskiej powstał nowy kierunek artystyczny tzw" Lump Art" (od nazwiska prekursorki) a jego najwybitniejszym dziełem jest "Wyp......ać". Przecież używanie wulgaryzmów w miejscach publicznych to jest wykroczenie i można nakładać mandat od 200 zł do 1500zł jeżeli sprawa toczy się przed sądem. Agresywne, chamskie, antypolskie towarzystwo myśli że jest nietykalne, bo ma po swojej stronie komusze sądy, lewicowo liberalne media. Nie ma w Polsce zgody na mordowanie dzieci nienarodzonych a to nie ma nic wspólnego z ,,prawami kobiet, w których uczestniczy antypolskie towarzystwo.
Siódme przykazanie nie zabijaj. Słowo to kieruję do TYCH KOBIET, do byłego ministranta i pana z PO.
„... Szatan będzie umacniał swoje królestwo na ziemi i w naszej Ojczyźnie, królestwo zakłamania, nienawiści i zastraszenia, jeżeli my wszyscy nie będziemy na co dzień stawali się co raz silniejsi Bogiem i Jego łaską...” błogosławiony ks. Jerzy Popiełuszko
Ronald Reagan powiedział kiedyś, że „aborcja znajduje swych zwolenników tylko pośród tych ludzi, którym dane było przyjść na świat”

Pozostałe