Kolejna odsłona protestów związanych z wyrokiem Trybunału Konstytucyjnego

  • 19.11.2020, 12:08 (aktualizacja 19.11.2020, 14:00)
  • Waldemar Uberna
1226_07_protest_kobiety.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
W środę, 18go listopada o godz. 18.00 w wielu miastach Polski miała miejsce kolejna odsłona protestów związanych z wyrokiem Trybunału Konstytucyjnego o niekonstytucyjności aborcji eugenicznej. Również w Słubicach na Placu Bohaterów w ramach solidarności z resztą kraju, zebrała się grupa uczestników poprzednich marszów protestu kobiet.

Zapraszamy do obejrzem=nia materiału filmowego

Waldemar Uberna

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

wiki
wiki 29.11.2020, 13:54
Skrzek żaby rzekotki jest ważniejszy niż ochrona życia dzieci od poczęcia – to szokujący wynik performansu przeprowadzonego w Warszawie przez Mikołaja „Jaoka” Janusza. Przypadkowi przechodnie podpisujący petycję w obronie skrzeku żaby rzekotki, jednocześnie z oburzeniem odmawiali podpisania petycji w obronie życia od poczęcia. Na pytania odpowiadają polskie kobiety.

https://www.pch24.pl/skrzek-za…
Krzysztof
Krzysztof 22.11.2020, 13:52
Nie strajkuję - jestem za życiem
Naród, który zabija własne dzieci, jest narodem bez przyszłości. To mówił Jan Paweł II podczas jednej ze swoich ostatnich wizyt w naszej ojczyźnie. Ja jestem za poszanowaniem życia od poczęcia do naturalnej śmierci.

„… Umiłowani Bracia i Siostry, bądźcie solidarni z życiem. Wołanie to kieruję do wszystkich moich rodaków bez względu na przekonania religijne. Do wszystkich ludzi, nie wyłączając nikogo. Z tego miejsca jeszcze raz powtarzam to, co powiedziałem w październiku ubiegłego roku: "naród, który zabija własne dzieci, jest narodem bez przyszłości". [Wierzcie, że nie było mi łatwo to powiedzieć. Nie było mi łatwo powiedzieć to z myślą o moim narodzie, bo ja pragnę dla niego przyszłości, wspaniałej przyszłości.] Jan Paweł II.

Odpowiedź na aborcyjne hasła feministek. Akcja #NieStrajkuję w mediach społecznościowych. Polki opowiadają się za życiem! Lewica próbuje narzucić ws. aborcji sztuczny podział mężczyźni vs. kobiety. Tymczasem przedstawicielki płci pięknej nie są jednomyślne, jak chciałyby tego feministki. W mediach społecznościowych coraz większą popularność zdobywa akcja „Nie strajkuję”.
https://wpolityce.pl/spoleczen…

Obecnie trwa walka trzeciego pokolenia AK z trzecim pokoleniem UB/SB

Wojewódzki Urząd Spraw Wewnętrznych w Gorzowie Wielkopolskim 1983-1990 - Akta personalne funkcjonariusz SB: Górkiewicz Radosław – sygnatura IPN Sz 018/1179 Oddziałowe Archiwum Instytutu Pamięci Narodowej w Szczecinie

http://inwentarz.ipn.gov.pl/sh…

http://lena.home.pl/sw/lista.h…

Pozostałe