WIADOMOŚCI SAMORZĄDOWE - 29.01.2021 - Wsparcie gminy w wymianie "kopciuchów"

  • 29.01.2021, 15:00 (aktualizacja 29.01.2021, 15:31)
  • Waldemar Uberna
1249c-wiadom-samorz-kopciuchy.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Najnowsze wydanie Wiadomości Samorządowych poświęcone jest tematowi czystego powietrza nad naszym miastem. Poza informacją o wsparciu przez gminę osób wymieniających tzw. "kopciuchy" na ogrzewanie ekologiczne i działaniach Straży Miejskiej, mówimy także o przygotowywanym dla naszgo miasta systemie monitoringu powietrza oraz gleby.

Zapraszamy do obejrzenia najnowszego wydania Wiadomości Samorządowych.

Waldemar Uberna

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe