Rozmowa z Posłem na Sejm RP IX kadencji, Grzegorzem Napieralskim

  • 26.02.2021, 18:00
  • Waldemar Uberna
1257b-rozmowa-grzegorz-napieralski.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podczas interaktywnej rozmowy z Posłem na Sejm RP IX kadencji Grzegorzem Napieralskim, poruszyliśmy między innymi temat prostestu mediów oraz roli mediów lokalnych, specyfiki miast nadgranicznych, sposobu radzenia sobie z pandemią przez obecnie rządzących. Rozmawialiśmy także powodach odejścia posła z SLD i obecnej sytuacji PO w kontekście wzrostu słupków sondażowych ruchu Polska 2050 Szymona Hołowni.

Zapraszamy do obejrzenia zarejestrowanego materiału filmowego..

Waldemar Uberna

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

marysia
marysia 27.02.2021, 23:10
brawo słubickie t.n, za rządów PSLDPO nie było upolitycznionych spółek BYŁ RAJ NA ZIEMI. Najlepsze są polskojęzyczne media, a nie polskie. PKN ORLEN to spółka skarbu państwa.
Asterisk
Asterisk 27.02.2021, 13:54
Brawo HTS! W końcu jakaś ciekawa osoba i rozmowa, która odnosivsię nie tylko do lokalnych spraw, ale także wiąże nasz region z tym co dzieje się szerzej na zewnątrz, w Polsce i świecie. Powiew świeżości i krok w dobrym kierunku - w stronę coraz bardziej profesjonalnego i szerszego formatu Waszej telewizji. Dobrze, że chcecie się rozwijać i przewalczyć groźbę utknięcia w roli tuby lokalnych działaczy i polityków. Życzyłbym sobie i Wam, żebyście utrzymali ten kierunek i jeszcze dalej otworzyli się na ciekawe osoby i tematy, nie tylko z lokalnego podwórka, ale nawiązujące też umiejętnie do lokalnych spraw naszego regionu.

Szkoda, że w tym momencie chyba tylko Wy bierzecie na siebie rolę reprezentowania interesów miasta w rozmowie z czynnikami decyzyjnym z wyższego szczebla. Chodzi o problem opracowania osobnych regulacji dla miast strefy nadgranicznej. To zadanie, którego ciężar powinny podjąć władze miejskie i działać w tym zakresie w interesie miasta. Pamiętam, że ten temat poruszał radny P. Gołdyn i chyba został za to gremialnie zaatakowany. Temat jes ważki dla rozwoju regionu i oczekiwał bym, żeby to właśnie władze miejskie podjęły się reprezentowania interesów miasta przed czynnikami zewnętrznymi, chyba, że ich to przerasta i dlatego Wy, drogi HTSie, uznaliście, że trzeba tę sprawę wziąć we własne ręce i reprezentować problemy miasta na zewnątrz. Mimo wszystko, to dobrze, że się o ten temat dopominacie.

Pozostałe