Rozmowa z Wicemarszałkiem Sejmu IX kadencji, Przewodniczącym Nowej Lewicy Włodzimierzem Czarzastym

  • 05.03.2021, 18:00
  • Waldemar Uberna
1259b-rozmowa-lewica.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podczas rozmowy z Wicemarszałkiem Sejmu, szefem Nowej Lewicy Panem Włodzimierzem Czarzastym rozmawialiśmy o otwarciu w Słubicach biura poselskiego posła Bogusława Wontora. Poruszyliśmy także temat specyfiki miast nadgranicznych, protestu mediów prywatnych oraz roli mediów lokalnych, marszów o prawa kobiet, a także wyniku wyborów prezydenckich w USA oraz kilka innych bieżących tematów. Było również o tym jak obecny rząd radzi sobie z pandemią.

Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego z rozmowy.

Waldemar Uberna

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

NIE BOLSZEWIK
NIE BOLSZEWIK 07.03.2021, 12:36
TO ŻEŚCIE WYBRALI SOBIE ROZMÓWCĘ
Asterisk
Asterisk 07.03.2021, 11:31
@Marysia - a teraz to nie ma jedynowładztwa, kiedy rzadzi jedna partia, a premier ostatnio nawet ucieka przed rolnikami? Kiedy przyjechał tutaj i zainteresował się lokalnymi sprawami jakiś poseł z PiS? Posłuchaj, co mówi Czarzasty o tym jak się ma sprawa, posłowie PiS nie mają nic do gadania, bo decyduje wierchuszka partii w Warszawie. Powiedz, czy to się różni wiele od jedynowładztwa? Że o przejmowaniu mediów i sądów już nie wspomnę, bo ambicje na władzę, obecnie rządzący, mają niepohamowane..
Ja
Ja 06.03.2021, 18:06
Już wróciło i to w gorszej formie niż za czasów PRL-u. Teraz mamy PRL bis, oj raczej PRL PiS.
Marysia
Marysia 05.03.2021, 22:40
Kim jest lewica, pokazują jej europosłowie, starzy komuniści, atakujący Polskę w PE. Nie wspominając o zachowaniach Biedronia, atakującego Kościół, i forsującego terror LGBT. Dlaczego lewica szkodzi Polsce? Kiedyś żółty sweterek, dziś garnitur i mowa trawa tego nie ukryje. Najlepiej gdyby było jednowładztwo, jedna partia, jedna telewizja itd. Resztę ocenzurować albo wsadzić do gułagów. To już było i niech nie wraca.

Pozostałe