Otwarcie biura poselskiego w Słubicach posła na sejm IX kadencji Bogusława Wontora

  • 05.03.2021, 11:22 (aktualizacja 05.03.2021, 13:44)
  • Waldemar Uberna
1260-otwarcie-biura-poselskiego.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Trzeciego marca 2021 roku do blisko 300 biur poselskich Nowej Lewicy, doszło kolejne. Poseł na sejm IX kadencji Bogusław Wontor otworzył biuro poselskie w Słubicach. Na uroczystość otwarcia biura przybyło wielu zaproszonych gości, a zarząd główny Nowej Lewicy, reprezentował jej przewodniczący, wicemarszałek sejmu IX kadencji Włodzimierz Czarzasty.

Zapraszamy do obejrzenia reportażu z otwarcia biura poselskiego.

Waldemar Uberna

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

marysia
marysia 05.03.2021, 21:49
Dużo czczego i pustego gadania.
Nic, kompletnie nic ugrupowanie dla przeciętnego, statystycznego Polaka nie zrobiło dobrego przez te blisko 60 lat jakie żyję na tym ziemskim padole. Pamiętam fakty. Od lat 70-tych, stan wojenny, represje komunistyczne aż do obecnej chwili. Uwłaszczyli się przy okrągłym stole i przefarbowali na tzw. lewicę. Pokazali się wszyscy Ci co mają blisko do czerwonego bractwa.
Jeżeli twarzą lewicy są tacy byli baronowie jak Czarzasty, Miller, Cimoszewicz, Senyszyn itp. to pożal się Boże a już jakikolwiek kontakt z Wiosną dyskwalifikuje i tak już zdyskwalifikowaną lewicę. To kontynuacja KPP>PPR>PZPR>SLD>NOWA LEWICA. Kiedyś walczyli o Polskę czerwoną bez Boga a teraz o tęczową Polskę.

Pozostałe