Rozmowa z reżyserem, aktorem teatralnym i filmowym Mariuszem Bonaszewskim

  • 05.03.2021, 11:33 (aktualizacja 05.03.2021, 18:55)
  • Waldemar Uberna
1259d-banaszewski-new.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
W ramach cyklu "Wizjonerzy Naftowej Ziemi Obiecanej" powstaje drugi dokument fabularyzowany "Wieleżyński alchemik ze Lwowa", który jest reżyserskim debiutem Mariusza Bonaszewskiego. W pierwszym odcinku tego cyklu, zatytułowanym "Łukasiewicz nafciarz romantyk" Mariusz Bonaszewski gra głównego bohatera. Producentem cyklu jest Bogdan Miszczak natomiast autorem zdjęć Mariusz Konopka.

Podczas nagrywania w Słubickim Miejskim Ośrodku Kultury serii komentarzy do filmu "Wieleżyński alchemik ze Lwowa" mieliśmy możliwość przeprowadzenia wywiadu z Mariuszem Bonaszewskim. Reżyser opowiadał o wyzwaniach które pojawiały się podczas realizacji filmu, warsztacie aktorskim i innej perspektywie planu filmowego widzianego okiem reżysera a nie aktora. Mówił także o dobrej współpracy z autorem zdjęć, którym jest Mariusz Konopka, szef naszej telewizji HTS i właściciel Horyzont Studio.

Zapraszamy do obejrzenia materiału z rozmowy z reżyserem-aktorem podczas której pojawiło się jeszcze wiele innych ciekawych wątków.

Waldemar Uberna

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe