Rozpoczęła się rozbiórka budynku starej szkoły podstawowej w Kunowicach

  • 08.04.2021, 15:21 (aktualizacja 08.04.2021, 15:48)
  • Waldemar Uberna
1268-03-czw-szkola-kunowice.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Od lat budowa nowej szkoły podstawowej w Kunowicach była nie tylko marzeniem uczniów, nauczycieli i rodziców ale również, ze względu na szybko rosnącą demografię sołectwa, stała się priorytetem władz gminy. Zarejestrowaliśmy naszą kamerą początek rozbiórki starego budynku szkoły, oraz porozmawialiśmy z zastępcą burmistrza Słubic.

Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego.

Waldemar Uberna

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Obserwator
Obserwator 2 dni temu, 08:39
Co za propaganda Karol, burzenie wyremontowanego obiektu za 12 mln trzeba było wybudować nowy obiekt np. na boisku w Kunowicach z salą, boiskiem, parkingami i byłoby dużo miejsca dla wszystkich. A tak opustoszeje SP3. Obietnice to już ponad 20 mln zadłużenie Gminy przez 3 lata, tylko 4 mln środków zewnętrznych przez ostatnie 3 lata, gdzie Rzepin na samo przedszkole dostał tyle, podwyżki podatków i śmieci, przywileje finansowe dla urzędników.Porażka. A potrzeba pilna to budowa przedszkola i żłobka w Słubicach bo prywatne to już ponad 600 zł, ul. Kopernika, deszczówka, ratowanie budżetu a nie zadłużanie w kryzysie. I te ciągłe kłótnie ze Starostwem i Zarządem Województwa, a służba zdrowia leży. Drugi raz już nie zagłosuję na tego Pana.
Karol  D
Karol D 2 dni temu, 09:21
Oczywiscie nie zgodzę się, ale nie będę wchodzić w dyskusję bo szkoda mi czasu na zbędną polemikę. Nie wydaje mi się aby Burmistrz mówił coś na Starostwo i aby był w konflikcie z Zarządem a ciagle panowie ze Starostwa mają wonty. Co do głosowania każdy odpowiada za swoja decyzję.
Karol D
Karol D 14.04.2021, 08:00
Aby tak dalej, Burmistrz wywiązuje się ze swoich obiecanych wyborczych, szkoła Kunowice- od lat temat nieruszony, każdy że trzeba , stan zły i tytyle a tu można , można, hale sportowe, odnowione i nowe place zabaw, ronda, ulice remontowane od podstaw a nie łatane itd. Trzymam kciuki

Pozostałe