Dobrych specjalistów już nie trzeba szukać w dużym mieście. W słubickim Centrum Medycznym Brandmed działa poradnia dermatologiczna z konsultacjami prywatnymi oraz na kartę AOK Nordost

  • 26.05.2021, 15:15 (aktualizacja 27.05.2021, 16:10)
  • Waldemar Uberna
Dobrych specjalistów już nie trzeba szukać w dużym mieście. W słubickim…
Wielu z nas, szukając lekarzy specjalistów, wiąże wizytę lekarską z wyjazdem do większego miasta. Tymczasem słubickie Centrum Medyczne Brandmed przyzwyczaiło nas, że dostęp do fachowców z całej Polski możliwy jest na miejscu, bez konieczności wyjazdu do znacznie oddalonych miejscowości. I tak na przykład, poradnia dermatologiczna, która funkcjonuje od kilku miesięcy w słubickiej klinice, cieszy się powodzeniem wśród pacjentów, właśnie dzięki temu, że umożliwia konsultacje u specjalisty, do którego trzeba byłoby udać się do oddalonego o 150 km Poznania.

Kim jest specjalista dermatologii ze słubickiej kliniki?

Doktor nauk medycznych Marta Hasse-Cieślińska, dermatolog dziecięcy oraz dla dorosłych, związana jest z jedną z najstarszych poznańskich klinik dermatologii estetycznej i laserowej. Tytuł doktora nauk medycznych uzyskała w Katedrze i Klinice Dermatologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Pracę w gabinecie lekarskim łączy z prowadzeniem zajęć ze studentami wydziału lekarskiego i kierunku kosmetologii. Jest szkoleniowcem z zakresu dermatologii, kosmetologii i pielęgnacji skóry. Ekspert znanej marki dermo-kosmetycznej. Autorka i współautorka wielu prac naukowych oraz podręczników akademickich z zakresu dermatologii, kosmetologii i mikologii. Bierze udział w najbardziej prestiżowych polskich i zagranicznych specjalistycznych warsztatach i szkoleniach, stale doskonaląc swoje umiejętności i zdobywając bogate doświadczenie.

W czym się specjalizuje?

Między innymi w:

• leczeniu schorzeń skóry u dzieci i dorosłych

• Leczeniu schorzeń paznokci i włosów

• ocenie znamion i niepokojących zmian skórnych pod kątem chorób nowotworowych

• Dermatologii estetycznej

• Dermatologii pielęgnacyjnej

Przypominamy, że dla pacjentów z kartą AOK Nordost konsultacja u dermatologa oraz badanie znamion skórnych są bezpłatne!

Jak się zarejestrować?

Wybierz sposób dogodny dla siebie:

Telefonicznie w godz. 7:00-20:00

+ 48 95 758 2649

+ 48 518 011 108

E-mail: [email protected]

Messenger na FB: @centrummedycznebrandmed

Formularz UMÓW WIZYTĘ na stronie www.brandmed.eu (konsultacje w gabinecie)

Formularz UMÓW WIZYTĘ na www.telebrandmed.pl (teleporada)

Wystarczy podać swoje dane oraz numer telefonu do kontaktu. 

Waldemar Uberna

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe